Kobieta w pełni

ceremonia nasiadowki, yoni steaming

Otulenie Ziołową Nasiadówką – 13.04.2022

Zapraszamy do kobiecej przestrzeni, gdzie za pomocą Yoni steamingu oczyścimy, zrelaksujemy i otulimy Twoje ciało i umysł. Aromatyczny zapach ziół i migotający płomień świeczek wzmacniają cały klimat tego nadzwyczajnego wydarzenia.
 
🌹“Mądrość kobiety emanuje z wewnętrznej komnaty jej łona.” 🌹
 
💚Co jest ziołowa nasiadówka?
(Yoni Steaming)
To kobieca sauna dla Yoni – naszej bramy życia. Jest to subtelna ceremonia, która ma działanie leczniczo-oczyszczające i jest doskonałą profilaktyką dla łona. Każda mieszanka ziół ma wpływ na coś innego. Może złagodzić bóle miesiączkowe, uregulować cykl, wspierać płodność, zapobiegać przewlekłym infekcjom grzybiczym i bakteryjnym, wspomaga procesy leczenia mięśniaków i cyst, ale także ma pozytywne działania okołoporodowe i wiele innych.
 
🔸 Na tym spotkaniu doświadczysz czym jest nasiadówka.
🔸 Wybierzemy razem dla Ciebie idealną mieszankę ziołową dopasowaną do twoich potrzeb.
🔸 Doświadczysz delikatnego masażu Gua sha odcinka lędźwiowego grzebieniem turmalinowym.
🔸 Poczujesz jak ziołowa para przyjemnie rozgrzewa i rozluźnia twoją macicę.
🔸 Po ceremonii się zrelaksujesz przy lekkim masażu twarzy Gua sha i przyjemnym dźwięku dzwonków Koshi.
 
Całość odbędzie się w przepięknej przestrzeni Sercem i Łonem i w miłej atmosferze kobiet za pomocą doświadczonych prowadzących.
Ten rytuał daje Ci poczucie wytchnienia z naszego codziennego szybkiego życia i pomoże Ci wyciszyć umysł i rozluźnić Twoje ciało. Będziesz miała przestrzeń się chwilę zatrzymać i poczuć Siebie – swoje wnętrze. ❤
 
Nauczymy Cię jak nasiadówkę zrobić w domu, by się zaopiekować swoim łonem przed i po okresie oraz uregulować ewentualne problemy kobiece.
Lekki poczęstunek oraz herbata dostępne na miejscu w cenie.
 
☘️Organizatorzy:
Kobieta w Pełni – Klára Drenčeniová i Hana Deutschmannová – dwie Czeszki, certyfikowane doradczynie ziołowych nasiadówek dla opieki kobiecego łona oraz nasiadówek okołoporodowych. Posiadamy certyfikat z masażu Gua sha turmalinowym grzebieniem.
Zgłębiamy temat ziół, kobiecego cyklu i samo miłości. Organizujemy Kręgi Kobiet, warsztaty, szkolenia i Spotkania Nasiadówkowe. Kochamy przyrodę i naturalne metody leczenia.
Hania – z zawodu specjalistką do spraw marketingu, instruktorką ćwiczeń dla kobiet, w tym także ćwiczeń mięśni dna miednicy, absolwentką kursu Ziołolecznictwa oraz Reiki I. stopnia, mamą dwójki dzieci i podróżniczką.
Klara – fotografka, artystka, miłośniczka zwierząt, gór i natury. Od czterech lat jest członkiem ekologicznego stowarzyszenia Kurka wodna. Masuję kobiety i maluję intuicyjnie. Jestem absolwentką rocznego kursu Douli, kursu Masażu piersi i klatki piersiowej
 
🗓️Data:
13.04.2022r.
Rozpoczęcie o 18h, czas trwania około 2,5 h.
 
👉Adres: By pink glasses
ul. Modrzejowska 22/4
Sosnowiec
 
✨Inwestycja w siebie: 100 zł
Zaliczka 50 zł przelewem na konto:
48 1160 2202 0000 0004 8038 1285
Imię i nazwisko: Hana Deutschmannova
W tytule prosimy wpisać “Wydarzenie nasiadówka 13.04.”.
 
🔻Liczba miejsc ograniczona max 6 osób. Zgłoszenia prosimy kierować na nr. tel.
+48 731 878 762 lub na email: kobietawpelni@gmail.com
 
❣️Pamiętaj, nasiadówkę nie możemy stosować w trakcie miesiączki, więc zajrzyj w swój kalendarz, czy faktycznie możesz uczestniczyć. Także nie możesz uczestniczyć jeśli masz intymny ostry stan zapalny lub jesteś przed 38 tygodniem ciąży.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.