Kobieta w pełni

Otulenie Ziołową Nasiadówką – 24.10.2022, Katowice, Sercem i Łonem

Zapraszamy do kobiecej przestrzeni, gdzie za pomocą Yoni steamingu oczyścimy, zrelaksujemy i otulimy Twoje ciało i umysł. 
Pozwól sobie na doświadczenie aromatycznego zapachu ziół, ciepła otulającego twoje łono, świadomy oddech, intencje, masaż, anielskie dźwięki dzwonków koshi i misy tybetańskiej. Pozwól Sobie na opiekę i przyjemność.
 
🌹“Mądrość kobiety emanuje z wewnętrznej komnaty jej łona.” 🌹
 
💚Co jest ziołowa nasiadówka?
(Yoni Steaming)
To kobieca sauna dla Yoni – naszej bramy życia. Jest to subtelna ceremonia, która ma działanie leczniczo-oczyszczające i jest doskonałą profilaktyką dla łona. Każda mieszanka ziół ma wpływ na coś innego. Może złagodzić bóle miesiączkowe, uregulować cykl, wspierać płodność, zapobiegać przewlekłym infekcjom grzybiczym i bakteryjnym, wspomaga procesy leczenia mięśniaków i cyst, ale także ma pozytywne działania okołoporodowe i wiele innych.
Nasiadówka działa także na poziomie emocji, otwiera nas i daje nam zrozumieć nasze wnętrz. Czasami dzieje się niesamowita magia.
 
🔸 Na tym spotkaniu doświadczysz czym jest nasiadówka.
🔸 Wybierzemy razem dla Ciebie mieszankę ziołową dopasowaną do twoich potrzeb.
🔸 Doświadczysz delikatnego masażu Gua sha odcinka lędźwiowego grzebieniem turmalinowym.
🔸 Poczujesz jak ziołowa para przyjemnie rozgrzewa i rozluźnia twoją macicę.
🔸 Po ceremonii się zrelaksujesz przy lekkim masażu twarzy Gua sha i przyjemnym dźwięku dzwonków Koshi.
🔸 Wspólny krąg po ceremonii gdzie możesz się podzielić swoim doświadczeniem
 
Całość odbędzie się w przepięknej przestrzeni Sercem i Łonem i w miłej atmosferze kobiet za pomocą doświadczonych prowadzących.
 
Ten rytuał daje Ci poczucie wytchnienia z naszego codziennego szybkiego życia i pomoże Ci wyciszyć umysł i rozluźnić Twoje ciało. Będziesz miała przestrzeń się chwilę zatrzymać i poczuć Siebie – swoje wnętrze. ❤
 
Nauczymy Cię jak nasiadówkę zrobić w domu, by się zaopiekować swoim łonem przed i po okresie oraz uregulować ewentualne problemy kobiece.
Lekki poczęstunek oraz herbata dostępne na miejscu w cenie.
 
☘️Organizatorzy:
Kobieta w Pełni – Klára Drenčeniová i Hana Deutschmannová – dwie Czeszki, certyfikowane doradczynie ziołowych nasiadówek dla opieki kobiecego łona oraz nasiadówek okołoporodowych. Posiadamy certyfikat z masażu Gua sha turmalinowym grzebieniem.
Zgłębiamy temat ziół, kobiecego cyklu i samo miłości. Organizujemy Kręgi Kobiet, warsztaty, szkolenia i Spotkania Nasiadówkowe. Kochamy przyrodę i naturalne metody leczenia.
Hania – z zawodu specjalistką do spraw marketingu, instruktorką ćwiczeń dla kobiet, w tym także ćwiczeń mięśni dna miednicy, absolwentką kursu Ziołolecznictwa oraz I. stopnia Reiki, mamą dwójki dzieci i podróżniczką.
Klara – masażystka, doula, zielarka, artystka, podróżniczka, a także miłośniczka gór i natury.
Najczęściej pomaga dotykiem, wsparciem i otuleniem innych. Masuje, prowadzi ceremonię ziołowej nasiadówki oraz kobiece rytuały. Fotografuje i maluję intuicyjnie. Jest absolwentką rocznego kursu Douli, doradczynią ziołowych parowych nasiadówek dla kobiet, absolwentką kursu Masażu Lomi Lomi oraz masażu Piersi i klatki piersiowej.
 
Karolina Anweiler – Sercem i Łonem
 
🗓️Data:
19.09.2022r.
Rozpoczęcie o 18:30, czas trwania około 2,5 h.
👉Adres:  Sercem i Łonem, ul. Kościuszki 18, Katowice
 
✨Inwestycja w siebie: 170 zł
Zaliczka 70 zł przelewem na konto:
48 1160 2202 0000 0004 8038 1285
Imię i nazwisko: Hana Deutschmannova
W tytule prosimy wpisać “Wydarzenie nasiadówka 21.09”.
 
🔻Liczba miejsc ograniczona max 6 osób. Zgłoszenia prosimy kierować na nr. tel.
+48 731 878 762 lub na email: kobietawpelni@gmail.com
 
❣️Pamiętaj, nasiadówkę nie możemy stosować w trakcie miesiączki, więc zajrzyj w swój kalendarz, czy faktycznie możesz uczestniczyć. Także nie możesz uczestniczyć jeśli masz intymny ostry stan zapalny lub jesteś przed 38 tygodniem ciąży.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.