Kobieta w pełni

Mapa kobiet prowadzących ceremonie ziołowej nasiadówki w Polsce

Tu znajdziesz informacje o miejscach i kobietach, które zostały przez nas wyszkolone w prowadzeniu ceremonii ziołowej nasiadówki. Zobacz, gdzie możesz doświadczyć tej cudownej opieki.

KATARZYNA AULI BARSZCZEWSKA Kongres Kobieta w Pelni

Katarzyna Auli Barszczewska

Jestem doulą, prowadzę proces ponownych narodzin, wspieram w przygotowaniach do poczęcia i porodu. Moim mottem jest pokój w łonie, to pokój na świecie. Prowadzę sesje, warsztaty w obszarze transformacji wzorców emocjonalnych zapisanych w okresie prenatalnym, aby uwolnić twórczy potencjał.

 

 

 

www.polenarodzin.pl

https://www.facebook.com/polenarodzin

Telefon: +48 606 363 121

E-mail: info@polenarodzin.pl

Janów /Stare Babice pod Warszawą

Katarzyna Stechnij_Kongres Kobieta w Pelni

Katarzyna Stechnij

Jestem masażystką i refleksologiem. Mam szczęście zajmować się moją pasją i dzielić nią z innymi. Przez wiele lat zajmowałam się odnową biologiczną, pracując w prestiżowych ośrodkach Spa jako terapeutka wellness i manager (Hotel Warszawianka, Marena Wellness & Spa, Barczyzna Medical Spa), a także jako szkoleniowiec polskiej marki Mokosh Cosmetics.

 

 

www.studioaromaterapii.pl

Telefon: +48 696 087 801

E-mail: kontakt@studioaromaterapii.pl

ul. Stefana Batorego 86, Legionowo, Warszawa

Ritualnie Olga a Zuzana Kongres Kobieta w Pelni

 Rytualnie – Olga i Zuza

Celebrujemy ważne dla Ciebie -kobiety- wydarzenia. Tworzymy wiele różnych rytuałów np. Ceremonię CERRADA. Przeprowadzamy masaże meksykańskimi chustami Rebozo. Trzymamy przestrzeń Kręgów Opowieści Porodowych i Kręgów Kobiecych. Organizujemy grupowe sesje Głębokich Relaksacji, grupowe i indywidualne sesje Yoni Steam, Rytuały Menarche, Lactantum (zakończenia karmienia piersią) i wiele innych.

 

 

https://www.facebook.com/Rytualnie 

https://www.instagram.com/doule_rytualnie/ 

E-mail: doule.rytualnie@gmail.com

Gdańsk 

Monika Dabrowska Kongres Kobieta w pelni

Monika Dąbrowska

Od 22 lat entuzjastka i propagatorka stylu życia wg. Ajurwedy.  Trenerka programów: Sri Sri Yoga, kursów oddechowych i Gotowanie wg. Ajurwedy, terapeutka terapii Marma. Prowadzę kursy, programy, wyjazdy i detoksy w duchu Ajurwedy. Prowadzę także Ceremonię Ziołowej Nasiadówki.

 

 

https://www.ajurwedanacodzien.pl/ 

Telefon: 601296392

E-mail: dabrowska.mo@gmail.com

Łódź

Izabela Anna Stefańska

Jestem psychotraumatolożką, leśną przewodniczką i instruktorką survivalu. Zabieram Kobiety do Lasu, na spotkanie z Mamą Ziemią, z Samymi Sobą, Swoją Mocą oraz z uzdrawiającą Mocą Natury. W Kręgu Leśnych Istot przypominamy sobie Kim Jesteśmy.

 
 
Telefon: 606234501
E-mail:  iza@wiedzmowa.pl
Koszarawa & Skawica k. Zawoi

Magdalen Cybertowicz

 

 

Telefon: 607659192

https://instagram.com/fitoholistic?igshid=YmMyMTA2M2Y=