Kobieta w pełni

Zabnica Maj Odrodzenie w kobiecosci

25-26.05 Odrodzenie w kobiecości, Żabnica

Zapraszamy Cię na podróż, dzięki której zintegrujesz w sobie te części, które blokują Ci życie w pełnej lekkości i obfitości. 🍀
Przeprowadzimy Cię przez rytuał połączenia wszystkich energii kobiety: białej, czerwonej i czarnej. Połączysz się z twoją pierwotną siłą, którą masz w sobie od zawsze!
 
🌹Kobieta jako archetyp jest energią obfitości, radości, lekkości i tworzenia. Jednak doświadczenia życiowe, traumy z dzieciństwa powodują, że w ciele kobiety zapisują się informacje, które blokują jej naturalny przepływ. Te blokady to zamrożone emocje, niewypowiedziane słowa, zatrzymana ekspresja…
 
🌹Ciało z biegiem lat staje się mapą, która pokazuje gdzie są one umiejscowione, a nasze życie i doświadczenia są drogowskazami, jak dotrzeć do tych energetycznych blokad i je uzdrowić.🌹
 
🤹‍♂️Jako dziewczynka urodziłaś się w twoim rodzie i z lojalności byłaś gotowa zrobić dla niego wszystko, bo wiedziałaś, ze bez opiekunów nie przeżyjesz na tym świecie. To głębokie poczucie lojalności powodowało, że nie pozwalałaś sobie lub nie pozwalano Ci na wypowiedzenie tego co czułaś i na wyrażenie twoich potrzeb, często wręcz wmawiano Ci, że te potrzeby albo uczucia nie są prawdziwe. To spowodowało zatracenie twojej tożsamości, którą teraz potrzebujesz weryfikować w świecie zewnętrznym, ponieważ nie wiesz kim jesteś.
Znasz to uczucie? Że potrzebujesz potwierdzenia swojej wartości od świata zewnętrznego?
Od partnera, od szefa, rodziny, przyjaciółki? Szukasz rywalizacji w świecie biznesu? Rywalizujesz z mężczyznami?
To wszystko są schematy działania, które zaczynają się często w dzieciństwie.
 
☘Nic w naszym życiu nie jest przypadkiem, każda osoba, sytuacja, relacja- bliższa czy dalsza- jest tak naprawdę o nas.
Jest projekcją naszej podświadomości, naszych przekonań i zapisanych informacji z dzieciństwa i tego jak chcemy na bardzo głębokim podświadomym poziomie, aby nas traktowano.
 
🌺Te warsztaty to droga do tych blokad. Pokażemy Ci jak czytać tą piękną mapę, jaką jest nasze ciało. Osadzimy się w czuciu.
 
🦋Rozbudzimy trzy pierwotne energie kobiecie: 🦋
🤍Biała: która jest energią dziecięcej niewinności oraz czystości
💗Czerwoną: czyli naszą kobiecość, seksualność i energię twórczą, która wraz z połączeniem ze zdrową energią męską jest w stanie „urodzić” każdą obfitość
🖤Oraz czarną, czyli tą która wie, energię połączenia z mocą matki ziemi, ze nieograniczoną mocą wynikającą z szacunki do swojej kobiecości.
 
🔥Dzięki temu:
🔸zyskasz większy kontakt ze swoją kobiecą naturą, ze swoją mocą
🔸zrozumiesz swoje ciało i to co chce Ci przekazać
🔸rozbudzisz swoją energię seksualną,
🔸zrozumiesz zależność pomiędzy męską i żeńską energią
🔸poprawisz relacje z mężczyzną lub będziesz dla nich bardziej widziana
🔸przejdziesz przez głęboką transformację energetyczną, która pomoże Ci pozbyć się blokad, które hamują Cię przed obfitością
🔸dowiesz się jak za pomocą swojej energii materializować swoje marzenia
 
👉Proces transformacji możesz z nami przejść od 24-26.05.24
Energia pełni będzie wspierać proces twojej podróży
🚩Gdzie: Żabnica – przepiękna chata w górach
🍀Inwestycja w siebie: 1200 zł
 
 
 
💕Czego możesz się spodziewać:
24.05 spotykamy się pomiędzy 17:00 a 18:00
▪ Otwarcie kręgu – ognisko- intencja
▪ Wspólna kolacja
25.05 rozpoczynamy śniadaniem
▪ Po czym integrując w sobie dziecko cienia i dziecko słońca przechodzimy do obudzenia białej energii niewinności i czystości.
▪ Przeprowadzimy was również przez spotkanie rodziców w sobie.
Po obiedzie celebracja wewnętrznego dziecka
▪ Rytuał Menarche return (rytuał przejścia z dziewczynki do kobiety)
▪ Zanurzenie się do czerwonej energii i świętowanie kobiecości
▪ Po kolacji ceremonia ziołowej nasiadówki
26.05
▪ Śniadanie
▪ Spotkanie z energią wiedźmy
▪ Integracja energii męskiej i żeńskiej
▪ Naszą podróż zakończymy ręcznie robioną pamiątką
▪ 15:00 pożegnanie
Aby zintegrować doświadczenia z warsztatów spotkamy się tydzień później on-line, ponieważ wdrożenie praktyk i medytacji w życie jest ważnym etapem.
🍽 Warsztaty będą wzbogacone odżywianiem, przygotowanym na ogniu z intencją przez Jolę, która dopasuje wegańskie posiłki do każdej części, którą będziemy integrować.
Będzie to pyszne wysokoenergetyczne jedzenie wspierające cały proces.
Spotkanie będzie się odbywało w małym, intymnym gronie 6 kobiet.
📞Zgłoszenia prosimy kierować na nr. tel.
Marta +48 883 936 176
Hania +48 731 878 762 lub email – kobietawpelni@gmail.com
 
Prowadzące:
Hana Deutschmannová – Czeszka certyfikowana doradczynie ziołowych nasiadówek dla opieki kobiecego łona oraz nasiadówek okołoporodowych.
Tworzy zespół Kobieta w Pełni, który zajmuje się organizowaniem spotkań nasiadówkowych, warsztatów, szkoleń, kręgów kobiet, kobiecych rytuałów, otulania kobiet w połogu i masażu, doradztwem oraz organizatorkami projektu Kongres – Kobieta w pełni, który wspiera kobiety w ich rozwoju.
Ponadto zgłębia temat ziół, kobiecego cyklu i samomiłości.
Poprzez swoją pracę, chce pomóc kobietom w odzyskaniu równowagi i harmonii w ich ciele i umyśle, aby mogły cieszyć się pełnią życia i kobiecości.
Marta Ziętek – Bioenergoterapeutka, terapeutka Reiki oraz pracy z czakrami, couch, mentor duchowy. Od zawsze interesuje się szeroko pojętym rozwojem oraz poszerzaniem wiadomości. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w szkoleniu kobiet w zakresie rozwoju oraz biznesu. Pomaga zintegrować w sobie wyparte, zapomniane lub nieukochane części osobowości, które utrudniają swobodny przepływ energii życiowej.
Jolanta Lorenz – holistyczna terapeutka transpersonalna dyplomowana w Portugalskim Instytucie Nelumbo (aktualnie Master Your Life), specjalista terapii naturalnych w zakresie powrotu do witalności i kompleksowego oczyszczania ciała. Założycielka Fundacji Pracy ze Świadomością. Twórczyni Pracowni Terapii i Rozwoju „Jolanta Lorenz Terapie”. Pełna życia i wewnętrznego ognia, rozpala miłość w każdym sercu i uczy radości dnia codziennego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *