Kobieta w pełni

Grupowe wykłady

Jesteśmy kobiety otwarte na wiele rodzajów współpracy, zależy od Twojej fantazji. Możesz udostępnić naszą wiedzę dla osób, które Cię obserwują albo z którymi się spotykasz.Wykłady są także idealne dla szkól i kobiecych group w pracy.
 
Wykłady na temat:
 
Ziołowych nasiadówek –  Chcesz się dowiedzieć więcej o tej niesamowitej, magicznej i łono otulającej praktyce? Dlaczego stosować nasiadówki, kiedy, jak często, jakie zioła, na jakie dolegliwości i wiele więcej.  
 
Miłości do siebie – jak to zrobić by krok po kroku zacząć siebie kochać i być dla siebie na pierwszym miejscu. To wszystko w łatwości i płynięciu.
 
Kobiecej cykliczności – dla nas kobiet to jest podstawowy temat, ale niestety za mało się o tym i już w ogóle nas tego nie uczy. Kiedy kobieta nie żyje w porozumieniu i płynięciu ze swoja cykliczności to doświadcza wewnętrznej wojny i nie pokój. Jest na siebie zła i to przechodzi na jej otoczenie. Pokażemy jakie są 4 fazy naszego cyklu i jak z nich możemy korzystać.   
 
Rodzicielstwa bliskości – w tych czasach to jest bardzo ważny temat. By dojść do porozumienia ze swoimi dziećmi, by się nie bały z nami rozmawiać, by mieli w nas zaufanie i otrzymywały od nas wsparcie. 
To już nie są te czasy kiedy dla nas rodzic jako najbliższa osoba nie był do dyspozycji, kiedy nie byliśmy usłyszani, kiedy mówiono nam czego czujemy i to co czujemy, że nie jest prawda i nasze opinie były nieistotne. 
Teraz my z tego mamy traumy i dużo roboty by wrócić do naszej prawdziwości, by wiedzieć kim ja jestem. 
My mamy szanse zrobić to inaczej. Nie na siłe. Nie z pozycji mocy, ale w łagodności, porozumieniu, miłości. Możemy się cieszyć naszymi pociechami i nie z nimi walczyć. 
 
To są tematy bardzo nam  bliskie i mówimy o nich i także praktykujemy na co dzień i też prowadzimy kobiety poprzez ten proces bo jest on ważny w naszym życiu, by żyć we zgodzie ze sobą i płynięciu.  
 
 
Jeżeli Cię interesuje jakikolwiek z tych tematów i chcesz o tym porozmawiać to kontaktuj się z nami na kobietawpelni@gmail.com oraz +48 731 878 762 – Hania, +48 504 752 179 – Klára