Kobieta w pełni

Mapa kobiet prowadzących ceremonie ziołowej nasiadówki

Tu znajdziesz informacje o miejscach i kobietach, które zostały przez nas wyszkolone w prowadzeniu ceremonii ziołowej nasiadówki. Zobacz, gdzie możesz doświadczyć tej cudownej opieki.

yoni steam therapist
Hana Deutschmannová
 
Jestem certyfikowaną doradczynią ziołowych nasiadówek, zielarka, masażystką i prowadzącą kobiecych kręgów dla kobiet. Prowadzę szkolenia ziołowych nasiadówek, warsztaty, rytuały, ale także webinary i kongresy online. 
Dzięki kilkuletnim doświadczeniem z ziołowymi nasiadówkami i przejściem przez wiele kursów dotyczących rozwoju osobistego stworzyłam “Terapie z nasiadówką” 
 

 

 

www.kobietawpelni.pl

Facebook

Telefon: +48 731 878 762

Email: kobietawpelni@gmail.com

Katowice

Klára Drenčeniová
 
Jestem doradczynią ziołowych nasiadówek, doulą, masażystką i fotografką.
Najczęściej pomagam dotykiem, wsparciem i otuleniem innych. Prowadzę szkolenia ziołowych nasiadówek, warsztaty, rytuały, ale także webinary i kongresy online.  Jestem absolwentką masażu Lomi Lomi, masażu Piersi i klatki piersiowej, praktykantką masażów tantrycznych i energetycznych oraz rozwijam się w temacie masażu w wodzie i terapii wodnej.

 

 

www.kobietawpelni.pl

Facebook

Instagram

Telefon: +48 504 752 179 (tylko przez Whatsapp)

Email: kobietawpelni@gmail.com

Mexico, Mazunte

KATARZYNA AULI BARSZCZEWSKA Kongres Kobieta w Pelni

Katarzyna Auli Barszczewska

Jestem doulą, prowadzę proces ponownych narodzin, wspieram w przygotowaniach do poczęcia i porodu. Moim mottem jest pokój w łonie, to pokój na świecie. Prowadzę sesje, warsztaty w obszarze transformacji wzorców emocjonalnych zapisanych w okresie prenatalnym, aby uwolnić twórczy potencjał.

 

 

 

www.polenarodzin.pl

https://www.facebook.com/polenarodzin

Telefon: +48 606 363 121

E-mail: info@polenarodzin.pl

Janów /Stare Babice pod Warszawą

Katarzyna Stechnij_Kongres Kobieta w Pelni

Katarzyna Stechnij

Jestem masażystką i refleksologiem. Mam szczęście zajmować się moją pasją i dzielić nią z innymi. Przez wiele lat zajmowałam się odnową biologiczną, pracując w prestiżowych ośrodkach Spa jako terapeutka wellness i manager (Hotel Warszawianka, Marena Wellness & Spa, Barczyzna Medical Spa), a także jako szkoleniowiec polskiej marki Mokosh Cosmetics.

 

 

www.studioaromaterapii.pl

Telefon: +48 696 087 801

E-mail: kontakt@studioaromaterapii.pl

ul. Stefana Batorego 86, Legionowo, Warszawa

Ritualnie Olga a Zuzana Kongres Kobieta w Pelni

 Rytualnie – Olga i Zuza

Celebrujemy ważne dla Ciebie -kobiety- wydarzenia. Tworzymy wiele różnych rytuałów np. Ceremonię CERRADA. Przeprowadzamy masaże meksykańskimi chustami Rebozo. Trzymamy przestrzeń Kręgów Opowieści Porodowych i Kręgów Kobiecych. Organizujemy grupowe sesje Głębokich Relaksacji, grupowe i indywidualne sesje Yoni Steam, Rytuały Menarche, Lactantum (zakończenia karmienia piersią) i wiele innych.

 

 

https://www.facebook.com/Rytualnie 

https://www.instagram.com/doule_rytualnie/ 

E-mail: doule.rytualnie@gmail.com

Gdańsk 

Agnieszka Łaskawa

Dzięki podróży do siebie i obudzonej odwadze, Wszechświat otworzył przede mną furtki, abym mogła poznawać, uczyć i dzielić się technikami, metodami, które dają możliwości zaznania lekkości w życiu.  Jestem współtworzącą piękną przestrzeń „Moc lekkości”, w której rozgościły się różne sesje  holistyczne. Miejsce, w którym odbywają się również  warsztaty, Kręgi, koncerty relaksacyjne i do tych wspaniałości dołączają Ceremonie ziołowych Nasiadówek. 
 
 
Telefon: 781 790 093
Al. Kasztanowa 20/10 
Wrocław 
Monika Dabrowska Kongres Kobieta w pelni

Monika Dąbrowska

Od 22 lat entuzjastka i propagatorka stylu życia wg. Ajurwedy.  Trenerka programów: Sri Sri Yoga, kursów oddechowych i Gotowanie wg. Ajurwedy, terapeutka terapii Marma. Prowadzę kursy, programy, wyjazdy i detoksy w duchu Ajurwedy. Prowadzę także Ceremonię Ziołowej Nasiadówki.

 

 

https://www.ajurwedanacodzien.pl/ 

Telefon: 601296392

E-mail: dabrowska.mo@gmail.com

Łódź

Izabela Anna Stefańska

Jestem psychotraumatolożką, leśną przewodniczką i instruktorką survivalu. Zabieram Kobiety do Lasu, na spotkanie z Mamą Ziemią, z Samymi Sobą, Swoją Mocą oraz z uzdrawiającą Mocą Natury. W Kręgu Leśnych Istot przypominamy sobie Kim Jesteśmy.

 
 
Telefon: 606234501
E-mail:  iza@wiedzmowa.pl
Koszarawa & Skawica k. Zawoi

Justyna Komańśka

Jestem masażystką holistyczną, instruktorką Qi Gong i Tai Chi oraz prowadzę nasiadówki ziołowe. Zdobywałam wiedzę i doświadczenie w Londynie, Indiach, Polsce. Fascynuje mnie holistyczne podejście do człowieka od prawie 20 lat. Kocham taniec, naturalne sposoby leczenia, intuicyjne granie na bębnie obręczowym. Czuję wielką wdzięczność za to, że mogę towarzyszyć Kobietom w ich głębokiej drodze do samych siebie poprzez obecność, dotyk, uważność.

 
 
Telefon: 796044790

Agrestowa 75, Zielona Góra, Lubuskie

Monika Andrzejewska

Jestem terapeutką holistyczną pracującą w systemie ciało-umysłu. Specjalizuję się w terapii EFT, seksuologii i medycynie chińskiej (masaż Shiatsu, TuiNa, bańki, moksa,aurikuloterapia, klawiterapia, dietoterapia). Korzystam zarówno z wiedzy Wschodu jak i zachodnich metod. Stworzyłam autorski program z myślą o kobietach – WSPANIAŁA TY! W ramach którego prowadzę sesje i warsztaty dla kobiet.

Katarzyna Węgrzyn

Pomagam kobietom przejść drogę przez własne zranienia i traumy do miejsca zagojenia i sięgnięcia po własną moc, które są już gotowe podać rękę swojej kobiecości i wiernie przy niej stanąć. Z wykształcenia somatic experience coach – certyfikowany ICF ACC, psychotraumatolog o specjalności terapia traumy, instruktorka kiesiotapingu, promotor terapii EMDR.

Telefon: 883 877 516
e-mail:  otoczonaopieka@gmail.com
Gdynia

Magdalena Świderska

Jestem propagatorką zdrowego stylu życia, masażystką, instruktorką żeńskiej praktyki „ Ładunica” opartej na gimnastyce słowiańskiej, bioenergoterapeutą metody Zdenko Domancicia, konsultantką Ajurwedy, praktykiem Access Bars oraz studentką Akademii Psychobiologii. Bardzo bliska jest mi idea siostrzeństwa, którą mam przyjemność szerzyć trzymając przestrzeń Kręgu Kobiet.
Tworzę przestrzeń „Powrót do siebie” w Rżańcu pod Ostrołęką, gdzie inicjuję różne warsztaty, spotkania oraz Kręgi Kobiet.

 

Telefon: 535212012
E-mail: magdarianka@protonmail.com
Facebook
Rżaniec pod Ostrołęką

Magdalena Cybertowicz

 

 

Telefon: 607659192

https://instagram.com/fitoholistic?igshid=YmMyMTA2M2Y=