Kobieta w pełni

Cennik usług

Śledź nasze wydarzenia na stronie, na facebooku lub na instagramie i będziesz na bieżąco z terminami organizowanych kręgów kobiet z nasiadówką i masażem.

Ceremonię Nasiadówki  możemy poprowadzić także u Ciebie w domu. Nasze usługi dostępne  na terenie Śląska.  Poza Katowicami pobieramy opłaty dojazdu.

Nasiadówka u Ciebie w domu
dla jednej osoby 200 zł
dla dwóch osób 350 zł
dla trzech osób 450 zł

 
 
🔸 Na tym spotkaniu doświadczysz czym jest nasiadówka.
🔸 Wybierzemy razem dla Ciebie mieszankę ziołową dopasowaną do twoich potrzeb.
🔸 Doświadczysz delikatnego masażu Gua sha odcinka lędźwiowego grzebieniem turmalinowym.
🔸 Poczujesz jak ziołowa para przyjemnie rozgrzewa i rozluźnia twoją macicę.
🔸 Po ceremonii się zrelaksujesz przy lekkim masażu twarzy Gua sha i przyjemnym dźwięku dzwonków Koshi.
 
 
Ten rytuał daje Ci poczucie wytchnienia z naszego codziennego szybkiego życia i pomoże Ci wyciszyć umysł i rozluźnić Twoje ciało. Będziesz miała przestrzeń się chwilę zatrzymać i poczuć Siebie – swoje wnętrze. ❤
 
Nauczymy Cię jak nasiadówkę zrobić w domu, by się zaopiekować swoim łonem przed i po okresie oraz uregulować ewentualne problemy kobiece.

 

Jest was więcej? Umów się z koleżankami na wspólną ceremonie (6 osób łącznie z tobą). Jeśli zbierzesz swoje kobiety i udostępnisz nam twoją przestrzeń, ceremonia dla Ciebie będzie bezpłatna. Dojeżdżamy do 2h od Katowic.

Krzesełko do nasiadówki można wynająć na 1 miesiąc za 80 zł.

Organizujemy także kobiece kręgi, warsztatowe szkolenia prowadzenia ceremonii ziołowej nasiadówki oraz kobiece przejściowe rytuały Menarche.


 

 

Terapia z nasiadówką

W naszym życiu dzieje się wiele rzeczy, niektóre z nich są dla nas całkowicie jasne, inne nieco mniej, ale i zdarza się nam nie rozumieć zupełnie nic. Zdarzają się sytuacje, które się powtarzają i nie zawsze są dla nas przyjemne.
Czasami pojawia się ból, łzy, smutek, gniew i inne emocje, które nam towarzyszą. Pokazują się w ciele fizycznym za pomocą chorób, kontuzji i urazów itp.. Być może męczą Cię te stany, z którymi już naprawdę nie wiesz co zrobić.
Czasami nawet nie jesteśmy świadomi tego, czy są to emocje nasze, czy mamy je od kogoś z naszego otoczenia, a może od poprzednich pokoleń. Wszyscy dążymy do tego, by żyć szczęśliwie, i tego nam życzy też Bóg / wszechświat.
Natomiast na drodze pokazuje się wiele przeszkód.
 
Zapraszam Cię na indywidualne spotkanie, na którym będziemy rozmawiać o tym, co Cię męczy, co Cię boli, smuci, oraz to, czego już nie możesz wytrzymać. Poprowadzę Cię przez proces, w którym spróbujemy zrozumieć dlaczego to się wydarza w twoim życiu. 
Po rozmowie stworzę dla Ciebie ceremonie ziołowej nasiadówki gdzie dobierzemy właściwe zioła i poprowadzę Cię medytacją tak, by puścić to co już nie jest Ci potrzebne, by znaleźć spokój i szczęście.
 
Ceremonie nasiadówki pokazały mi ogromna głębię, w której można się zanurzyć i ja wierzę, że to ciepło, które Cię rozgrzeje od środka – uleczy Cię, otuli i da Ci miłość. 
Zapewniam Ci wsparcie, dyskrecje i rozluźnienie.
Dojeżdżam do domu na terenie Katowic i poza Katowicami (maksymalnie 2 godziny dojazdu z dodatkowymi opłatami za paliwo). 

Umów się na ceremonie telefonicznie lub emailem.

Hana – Yoni steam therapist: +48 731 878 762

email: kobietawpelni@gmail.com

Asia

„Polecam wspaniałą relaksującą i rozgrzewającą nasiadówkę, połączoną z masażem, kojącą muzyką i ciepłą kobiecą atmosferą. Dziewczyny znają się na rzeczy i potrafią wyczarować naprawdę cudowny klimat.
Ostrzegam, że to może uzależniać!“