Kobieta w pełni

Cennik usług

Śledź nasze wydarzenia na stronie, na facebooku lub na instagramie i będziesz na bieżąco z terminami organizowanych kręgów kobiet z nasiadówką i masażem.

Ceremonię Nasiadówki  możemy poprowadzić także u Ciebie w domu. Dojeżdżamy na terenie Śląska.  Poza Katowicami pobieramy opłaty dojazdu.

Nasiadówka u Ciebie w domu
dla jednej osoby 200 zł
dla dwóch osób 350 zł
dla trzech osób 450 zł

 
 
🔸 Na tym spotkaniu doświadczysz czym jest nasiadówka.
🔸 Wybierzemy razem dla Ciebie mieszankę ziołową dopasowaną do twoich potrzeb.
🔸 Doświadczysz delikatnego masażu Gua sha odcinka lędźwiowego grzebieniem turmalinowym.
🔸 Poczujesz jak ziołowa para przyjemnie rozgrzewa i rozluźnia twoją macicę.
🔸 Po ceremonii się zrelaksujesz przy lekkim masażu twarzy Gua sha i przyjemnym dźwięku dzwonków Koshi.
 
 
Ten rytuał daje Ci poczucie wytchnienia z naszego codziennego szybkiego życia i pomoże Ci wyciszyć umysł i rozluźnić Twoje ciało. Będziesz miała przestrzeń się chwilę zatrzymać i poczuć Siebie – swoje wnętrze. ❤
 
Nauczymy Cię jak nasiadówkę zrobić w domu, by się zaopiekować swoim łonem przed i po okresie oraz uregulować ewentualne problemy kobiece.

 

Jest was więcej? Umów się z koleżankami na wspólną ceremonie (6 osób łącznie z tobą). Jeśli zbierzesz swoje kobiety i udostępnisz nam twoją przestrzeń, ceremonia dla Ciebie będzie bezpłatna. Dojeżdżamy do 2h od Katowic.

Krzeselko do nasiadówki można wynajać na 1 miesiąc za 80 zł.

Organizujemy także kobiece kręgi, warsztowe szkolenia prowadzenia ceremonii ziołowej nasiadówki oraz kobiece przejściowe rytuały Menarche.

Umów się na ceremonie  telefonicznie lub emailem.

Hana: +48 731 878 762

email: kobietawpelni@gmail.co

Asia

„Polecam wspaniałą relaksującą i rozgrzewającą nasiadówkę, połączoną z masażem, kojącą muzyką i ciepłą kobiecą atmosferą. Dziewczyny znają się na rzeczy i potrafią wyczarować naprawdę cudowny klimat.
Ostrzegam, że to może uzależniać!“