Kobieta w pełni

Indywidualne szkolenie

Czujesz, że Cię wołają ziołowe nasiadówki? Jesteś kobietą, która wspiera inne kobiety na ich drodze? Prowadzisz kręgi? Albo chcesz rozpocząć taką  drogę? Chcesz się nauczyć jak się zaopiekować swoim łonem oraz wspierać inne koleżanki / klientki?
 
Przez wiele lat dla nas kobiet była Yoni tematem tabu. Nierobiłyśmy dla niej specjalnej opieki, takiej jak na przykład dla włosów lub paznokci, niepatrzyłyśmy na to, co nasze łono potrzebuje i ono stopniowo zamarzało. Temu już teraz koniec, coraz więcej kobiet odkrywa swoją moc łona i jego opieki. Ty możesz być jedną z tych, która takim kobietom pomaga w drodze połączenia, uzdrawiania i rozmarzania ich świątyni życia, źródła mocy, miejsca z którego powstaje nasza kreatywność oraz nowe życie.
Nauczymy Cię jak się zająć tą ważną częścią kobiecego ciała. Łonem. 
 
Podczas tego szkolenia dowiesz się:
 
❤ Jak prowadzić tę tradycyjną ceremonię, aby w pełni wykorzystać właściwości lecznicze ziół i roślin, termoterapii, aromaterapii i hydroterapii oraz uzyskać oczyszczający, uzdrawiający i odprężający efekt dla ciała i duszy.
❤Poczujesz moc kobiecego kręgu, gdzie w zaufaniu i wsparciu innych kobiet możesz się otworzyć i uleczyć swoje wnętrze.
❤Doświadczysz ceremonii ziołowej nasiadówki w kręgu i poczujesz moc tego rytuału.
❤Po zakończeniu szkolenia są kobiety zrelaksowane, otulone i pełne wiedzy i pomysłów jak nasiadówki łączyć ze swoimi kolejnymi talentami.
 
Ceremonia ziołowej nasiadówki to tradycyjna praktyka, stosowana od wieków w wielu kulturach na całym świecie, a teraz może zostać przeprowadzona również przez Ciebie!
To nie tylko uzdrawiający oraz odprężający i oczyszczający rytuał, ale także forma medytacji, która pozwala uczestnikom skoncentrować się na swoim oddechu, wyciszyć umysł i zrelaksować ciało.
 
☘Każda mieszanka ziół ma inne właściwości i pozytywny wpływ na różne aspekty zdrowia i samopoczucia. Niektóre zioła mają właściwości łagodzące bóle menstruacyjne, inne mogą pomóc w regulowaniu cyklu menstruacyjnego oraz wspieraniu płodności. Inne zioła mają właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, które mogą zapobiegać infekcjom oraz wspomagać procesy leczenia mięśniaków i cyst oraz pomóc złagodzić endometriozę.
Mają również pozytywne działanie okołoporodowe, pomagając w przygotowaniu do porodu, w trakcie ale również i po porodzie.
 
☘Nasiadówka może działać na wiele poziomów, w tym również na poziomie emocjonalnym i duchowym. Podczas ceremonii osoba uczestnicząca może doświadczyć silnego połączenia ze swoim ciałem i swoimi emocjami. To pozwala na uwolnienie napięcia emocjonalnego, a także na uzyskanie poczucia równowagi, wewnętrznego spokoju i na zwiększenie świadomości własnych potrzeb i pragnień. Odkrywamy blokady, programy i traumy których możemy się pozbyć albo ich zrozumieć, wybaczyć, przyjąć.
Dlatego nasiadówka to nie tylko leczenie ciała, ale również leczenie duszy i umysłu. To czas, w którym możemy zatrzymać się i połączyć z naszym wewnętrznym ja, z poprzednimi pokoleniami, a także z naturą i z innymi ludźmi.
 
Program szkolenia:
💥 historia
💥 działania ziołowej nasiadówki
💥 schemat nasiadówki i indywidualne dopasowanie do każdej kobiety
💥 na co uważać – przeciwwskazania
💥 działania ziół i mieszanek ziołowych
💥 nasiadówki okołoporodowe
💥 jak przygotować ceremonię
💥otwarcie na pytania i dyskusję
 
 
Przygotujemy Cię do tego, żebyś mogła:
🌹 prowadzić indywidualne i grupowe nasiadówki ziołowe – jak je zorganizować, co do tego potrzebujesz
🌹 za pomocą nasiadówki ułatwić kobiecie ciężarnej okres okołoporodowy i być dla niej wsparciem
🌹 organizować kręgi kobiet z nasiadówką, zaplanować ceremonię i zapewnić bezpieczne i skuteczne jej przeprowadzenie
🌹 tworzyć bezpieczną przestrzeń dla kobiet, w której będą mogły swobodnie mówić o swoich problemach zdrowotnych i doświadczeniach
🌹 doradzać w rozwiązywaniu kobiecych problemów zdrowotnych i z punktu holistycznego
🌹 stworzyć swój własny styl – nasiadówki ziołowe są osobiste i intymne, możesz stworzyć swój własny styl, który najlepiej odpowiada Twojej osobowości i pomaga Ci w nawiązywaniu relacji z kobietami z wykorzystaniem swoich talentów
 
To szkolenie jest idealne dla kobiet, które:
🌺 chcą poznać naturalne sposoby na poprawę zdrowia i samopoczucia
🌺 przygotowują się do okresu okołoporodowego oraz towarzyszą kobietom w ciąży, podczas porodu i w połogu
🌺 organizują kręgi kobiet i maja chęć tworzyć nasiadówki dla siebie, swoich przyjaciółek oraz klientek
🌺 pomagają innym kobietom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych
🌺 odkrywają swoją kobiecość i chcą wzmocnić swoją więź z naturą
🌺 pragną się rozwijać i poszerzać zakres swoich usług
🌺 są ciekawe ceremonii ziołowych nasiadówek
 
Nasiadówki mogą być stosowane w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych – począwszy od nastolatek, które zaczynają swoją drogę dojrzewania, przez kobiety dorosłe w wieku rozrodczym, aż po kobiety w okresie menopauzy. Z nasiadówek mogą korzystać także mężczyźni!
 
Czas trwania szkolenia około 3h
Cena za indywidualne szkolenie 1.000 zł/os. Jeżeli was będzie więcej cena może być niższa.  
Jeżeli jesteś zainteresowana szkoleniem kontaktuj się z nami na kobietawpelni@gmail.com 
oraz +48731878762 – Hania, +48504752179 Klara