Kobieta w pełni

Nasiadówka indywidualna

Ceremonia Nasiadówki Online

Nasiadówka może być uznawana przez niektórych za wydarzenie intymne, a niektórzy mogą nie czuć się komfortowo dołączając do ceremonii osobiście w kręgu. Może nie masz również możliwości przyjazdu na miejsce wydarzenia. A może po prostu chcesz doświadczyć ceremonii w bezpiecznej przestrzeni swojego domu. To wszystko jest możliwe. Razem stworzymy wspaniałą ceremonialną przestrzeń, w której będziesz mogła się zrelaksować i poczuć zaopiekowana. Dzięki formie online możemy łatwo dostosować się do twojego harmonogramu.

💗 Przebieg Wydarzenia 💗

💗 Otwieramy krąg i dzielimy się intencją. Nadajesz intencje swoim ziołom. 💗 Ćwiczenia oddechowe i głosowe, aby połączyć się z własnym wnętrzem. 💗 Prowadzona medytacja i mantra podczas nasiadówki, trwająca 15 minut. 💗 Relaks z prowadzoną medytacją. 💗 Rozmowa na temat przebiegu ceremonii i pogłębianie doświadczeń.

Korzyści Zdrowotne dla Kobiet:

 • ☘Regulacja cyklu menstruacyjnego
  ☘ Zmniejszenie bólu i skurczów miesiączkowych
  ☘ Zapobieganie przewlekłym infekcjom grzybiczym i bakteryjnym
  ☘ Przyspieszenie usuwanie toksyn
  ☘ Wspieranie procesów leczenia mięśniaków i cyst
  ☘ Redukowanie objawów menopauzy
  ☘ Wspomaganie procesów leczenia endometriozy
  ☘ Zwiększenie płodności
  ☘ Przyspieszenie leczenia hemoroidów
  ☘ Podniesienie libido

Poza tym, nasiadówki tworzą przestrzeń, w której łączymy się ze swoim wnętrzem, kontaktujemy się z własnym łonem i możemy uwolnić emocje, zidentyfikować programy i rodowe obciążenia. Ta ceremonia potrafi wiele, ale wszystko zależy od tego, na ile jesteś gotowa w danym momencie.

Po zapisaniu się na ceremonię, otrzymasz e-mail z instrukcjami, co najlepiej przygotować, abyśmy mogły razem płynnie przejść przez doświadczenie.

Czas trwania ceremonii dla jednej osoby to około 1,5 godziny.

Inwestycja w siebie to 200 zł.

🌹 Uwaga: Nasiadówki nie robimy w czasie menstruacji, przy ostrej infekcji intymnej oraz w ciąży (do 38. tygodnia ciąży).

Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: kobietawpelni@gmail.com

lub telefonicznie: +48 731 878 762 – Hania, +48 504 752 179 – Klára.