Kobieta w pełni

Otulenie po ztracie

Kochana, bardzo nam przykro z twojej straty. Wiemy, że to jest czas bardzo bolesny, nie tylko fizycznie, ale także psychicznie.

Jesteśmy tu dla Ciebie by Cię wspierać w tych trudnych momentach. Nie jesteś sama. Wiele kobiet doświadczyło tego co ty. Niektóre nawet nie wiedza, że poroniły i myślą, że się tylko spóźniła miesiączka. Inne kobiety idą na łyżeczkowanie i uważają, że jest sprawa załatwiona. 

 

Ale historia się niestety lubi często powtarzać, a więc ważne by wejść głębiej i zobaczyć te bolesne miejsca i dać im odpowiedni opatrunek. 

 
Często takie momenty zamiatamy pod dywan by nam było lżej. Ukrywamy ich przed innymi. Bolą nas.
 
Mamy sposób by się zaopiekować tobą i tą duszyczka, która Cie odwiedziła. 
 
By się historia nie powtarzała trzeba o tą sytuacje zadbać. Jest kilka kroków i my Cię poprowadzimy przez cały ten proces w delikatności, czułości i wsparciu. 
 
Podczas rozmowy uwolnimy traumę, która siedzi w twoim wnętrzu, otulimy ją miłością i porozumieniem.  Zadbamy o Ciebie i Twoje łono, które już było przygotowane na nowe życie i bardzo jest mu potrzebna twoja uwaga oraz opieka. 
 
Opcje wsparcia:
🔸Rozmowa online/telefoniczna około 1 godziny. 
Cena naszego czasu 100 zł. 
oraz
🔸Pakiet rozmowy 1 godziny i 1 ceremonii nasiadówki by od razu zadbać o twoje łono. Medytacje wtedy dostosujemy do twoich potrzeb. 
Wartość tego zestawu i wpływ na twoje życie jest bezcenne. Nasze wsparcie i prowadzenie w cenie 300 zł
 
Kontaktuj się z nami na kobietawpelni@gmail.com oraz +48 731 878 762 – Hania, +48 504 752 179 – Klára