Kobieta w pełni

Współpraca, wykłady, ceremonie

Jesteśmy otwarte na różnorodne formy współpracy, w zależności od Twojej wyobraźni. Jeśli planujesz wydarzenie, festiwal lub wieczór panieński, i interesuje Cię temat ziołowych nasiadówek oraz czujesz ich potencjał i siłę, to chętnie dołączymy z naszym wykładem oraz ceremonią. Możemy również zorganizować wykład oraz różne praktyki dotyczące Miłości własnej, kobiecej cykliczności oraz rodzicielstwa bliskości. To są tematy bliskie naszemu sercu, o których nie tylko rozmawiamy, ale również praktykujemy na co dzień. Ponadto, prowadzimy kobiety przez ten proces, ponieważ jest on istotny w naszym życiu, aby żyć w zgodzie ze sobą i płynąć przez życie.

Na Twoim wydarzeniu możemy również zorganizować rytuał Menarche Return, który jest wspierający dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. Czym jest rytuał Menarche? To świętowanie pierwszej miesiączki, kiedy dziewczynka przechodzi w kobietę. Nie wiem, jak było u Ciebie w domu, kiedy miałaś pierwszą miesiączkę, ale u mnie mama tylko zapytała, czy wiem, jak używać podpaski, i tyle. Ostatnio usłyszałam historię jednej kobiety, że gdy nadeszła jej pierwsza miesiączka, mama powiedziała jej, żeby zamknęła się w pokoju i nie wychodziła, była obrażona, że dostała okres. Inne dziewczyny miały pierwszą miesiączkę na obozie i wstydziły się, nie miały wsparcia bliskiej osoby, czasami wręcz były wyśmiewane. Jakie emocje w nas wywołują takie przeżycia? Nie lubimy okresu, mamy bóle miesiączkowe, i już w ogóle nie jesteśmy wdzięczne za nasz okres. To dla nas traumatyczne, kiedy nadejdzie ten czas. Podczas miłosnych uniesień z partnerem mogą pojawić się bóle, a dla nas nie jest to przyjemne. Oczywiście, kiedy nasze córki dorastają, możemy celebrować ten dzień, ale także jako dorosłe kobiety możemy uczcić taki rytuał. Nie ma znaczenia, ile masz lat!

Z mojego doświadczenia wiem, że po tym rytuale zaczęłam inaczej postrzegać swój okres, jak i cykliczność, i jestem za to wdzięczna. Podczas rytuału tworzymy przestrzeń, w której najpierw wchodzimy w energetykę dziewczynki, a następnie przechodzimy przez bramę transformacji i wchodzimy w energetykę kobiety, którą celebrujemy na różne sposoby.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami pod adresem kobietawpelni@gmail.com lub numerem telefonu 731878762 – Hania.