Kobieta w pełni

Agata Kawecka

Agata Kawecka

Zajmuję się rozbrajaniem ciała oraz tantryczną pracą z ciałem. Zachęcam, by odkrywać i uzdrawiać siebie poprzez danie uwagi miejscom zapomnianym i odrzuconym, poprzez uznanie swoich emocji i znalezienie odwagi by je wyrażać. Wspomagam kobiety i mężczyzn na ich drodze do przywrócenia czucia, przepływu i czułości dla siebie.

Fascynuje mnie moc uważnego dotyku. Opiekuję się ciałem, dotykam z szacunkiem i uwagą, o jaką trudno czasem w naszej codzienności.

Przestrzeń mojego studia otwarta jest na proces, na wszelkie przejawy emocji, ale także na ciszę, jeśli to ona jest w danej chwili prawdziwa. Pracuję z całą Tobą, także z Twoją seksualnością – jeśli wyrażasz taką potrzebę i otwartość.

Przyjdź do mnie bez koncepcji, z otwartą głową; puść kontrolę, puść wstyd, puść przekonania – a przynajmniej miej taką intencję.

Doświadczenie i wiedzę zdobywałam uczestnicząc w kilkudziesięciu warsztatach, szkoleniach i spotkaniach z pola neotantry, rozbrajania ciała i świętej seksualności: Andrew Barnes, Shachar Caspi, Bruce Lyon, Michal Maayan Don, Dechen Dorje, Estera Saraswati, EASE, John Hawken, Dean Matuka, Agata Loewe, Patti Britton.

Od czterech lat uczę się od Susanne Roursgaard https://www.the-gaia-method.com/ i asystuję podczas prowadzonych przez nią warsztatów.


 https://www.facebook.com/Love.Courage.Trust/

https://www.instagram.com/love.courage.trust/

https://www.the-gaia-method.com/agata-kawecka