Kobieta w pełni

Ewa Oszek

Ewa Oszek Kongres Kobieta w Pelni

Certyfikowana nauczycielka MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction).

Ukończyłam naukę w POLSKIM INSYTUCIE MINDFULNESS w Warszawie – jednostce certyfikacyjnej współpracującej z The Institite for Mindfulness-Based Approaches (IMA, Niemcy).

Realizuję 8 – tygodniowe, certyfikowane kursy Mindfulness wg programu Jona Kabata – Zinna stacjonarnie oraz on-line. Prowadzę konsultacje indywidualne mindfulness. Prowadzę grupy medytacyjne.

Ukończyłam magisterskie studia na kierunku FILOZOFIA oraz podyplomowe na kierunku PEDAGOGIKA SPECJALNA I RESOCJALIZACJA.

Praktykuję od 6 lat medytację, jako podstawową technikę Mindfulness, którą odkryłam podczas pracy w amerykańskiej korporacji zajmującej się doradztwem personalnym i rekrutacją, gdzie pracowałam 11 lat i gdzie dotknęło mnie wypalenie zawodowe. Było to doświadczenie trudne, ale bardzo cenne, bo dzięki niemu odkryłam medytację i moje życie nabrało innej jakości.

Dzięki codziennej praktyce medytacji i praktykowaniu uważności, wiem że cały spokój noszę w sobie. Każdy z nas ma zasoby, wewnętrzne narzędzia, które pozwalają sięgać po spokój, rozumieć swoje emocje. Mindfulness daje siłę do działania, kiedy tego potrzebujemy, ale otula również łagodnością i pozwala zatrzymać się bez wyrzutów sumienia, pozwala poczuć życzliwość do samego siebie.

Jestem mamą 10 letniego Franka, żoną Sławka. Wolne chwile spędzam w swoim lesie na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. Kocham również dalekie podróże nad ocean, gdzie silny wiatr pomaga mi przewietrzyć umysł i daje energię na cały rok.

Chodzę na grzyby, suszę kwiaty, uprawiam uważną fotografię.

Jestem przekonana, że na co dzień można żyć harmonijnie i nie jest to tylko weekendowy przywilej dla wybranych.

Na co dzień kultywuję zasadę, która mówi o tym, że aby pójść dalej, trzeba się najpierw zatrzymać.

 

Prezent dla uczestniczek Kongresu Kobieta w Pełni:

zniżkę 100zł na kurs MBSR (Mindfulness-based stress reduction)

 

KONTAKT:

ewa.oszek.mindfulness@gmail.com 

tel. 501 015 337

FB @Ewa Oszek – Mindfulness