Kobieta w pełni

Kamila Raczyńska-Chomyn

Kamila Raczyńska-Chomyn KongresKobieta w pelni

Jestem edukatorką seksualną oraz menstruacyjną, doulą (towarzyszką kobiet w okresie okołoporodowym), instruktorką treningu mięśni dna miednicy i masażystką kobiet. 

Pracuję z kobietami podczas konsultacji indywidualnych i warsztatów, wspieram je podczas porodów i otaczam opieką w trakcie połogu oraz po poronieniu i okołoporodowej stracie dziecka. 

Pomagam kobietom wrócić do siebie po trudnych zdarzeniach, jak doświadczenie przemocy seksualnej lub położniczej i na nowo cieszyć się własnym ciałem.

Jestem współautorką dwóch książek:

“Dziwki, zdziry, szmaty. Opowieści o slut-shamingu” napisanej wraz z Pauliną Klepacz i Aleksandrą Nowak dla Wyd. Czarna Owca, Warszawa 2021.

„Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy” napisanej wraz z Eweliną Tyszko-Bury dla Wyd. ZNAK, Kraków 2022 (premiera 23 lutego 2022).

Oraz dwóch produktów do pielęgnacji intymnej stworzonych we współpracy z marką Szmaragdowe Żuki:

olejku do masażu intymnego Mollis

olejku do higieny intymnej Feminam

Wspieram kobiety również w poszukiwaniu przyjemności i radości płynącej z eksplorowania ich seksualności oraz obalam mity dotyczące kobiecych ciał i orgazmów. Prowadzę projekt Dobre Ciało, ponieważ wierzę, że każda z nas ma dobre ciało.

dobrecialo.pl

https://www.facebook.com/DobreCialo

https://www.instagram.com/dobre_cialo/

Prezent dla uczestniczek Kongresu Kobieta w Pełni:

Na hasło KONGRESKOBIETAWPEŁNI wszystkie powyższe produkty z 10% zniżką.