Kobieta w pełni

Katarzyna Lech

Katarzyna Lech Kongres Kobieta w Pelni

Jestem muzykoterapeutą w nurcie Dogłębnej Kamertonowej Terapii Komórkowej, masażystką przy użyciu Mis Dźwiękowych oraz Gongów, jestem również praktykiem tradycyjnej chińskiej sztuki walki Tai Chi Chuan stylu Chen wg przekazu Wielkiego Mistrza Wang Haijun’a oraz pasjonatką i studentką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Prowadzę zajęcia ruchowe, sesje indywidualne i grupowe z dźwiękiem oraz masaże – kąpiel w Dźwiękach, Koncerty i Medytacje.

 

W mojej pracy korzystam z szerokiego spektrum wiedzy pochodzącej z naturalnych metod leczenia i łączę je dla uzyskania jak najlepszego rezultatu zdrowotnego. Posługuję się dźwiękiem/wibracją z użyciem Kamertonów – Sound Medicine, Tradycyjną Medycyną Chińską, aromaterapią, elementami koloroterapii oraz Movement Medicine w oparciu o biomechanikę Tai Chi Chuan. 

Prowadzę również zajęcia grupowe z zastosowaniem technik oddechowych, afirmacji, wizualizacji, mantry oraz medytacji. 

Dzięki holistycznemu podejściu do człowieka oraz zrozumieniu subtelnych aspektów otoczenia w którym funkcjonuje, można wpływać na stan zdrowia, przywrócić organizmowi równowagę psychofizyczną i energetyczną, harmonizować umysł i ciało oraz wspierać procesy regeneracji oraz samoleczenia.

 

„Od zawsze czułam, że mam dość specyficzną relację z dźwiękiem. Towarzyszył mi wiele lat jako źródło sztuki pięknej w postaci Muzyki oraz jako Przestrzeń i cudowne tło dla dowolnej czynności. Z czasem jednak zaczęłam przyglądać mu się bliżej i zobaczyłam, że poprzez Muzykę nie tylko wyrażamy swoje emocje, ale możemy również na nie wpływać, że ma ona głębokie i silne oddziaływanie na nasze samopoczucie, pracę umysłu, a więc i na nasze ciała. I kiedy w tej życiowej podróży w stronę poznania siebie i zgłębiania natury człowieka weszłam na ścieżkę świadomego dźwięku i jego wibracji, wszystkie puzzle się poukładały. Odkryłam wielką moc częstotliwości ukrytą w instrumentach archaicznych i terapeutycznych. Zrozumiałam, że Dźwięk po prostu działa, na każdego bez wyjątku. Jest precyzyjnym narzędziem do poznania, zrozumienia i uleczenia zarówno duszy, umysłu jak i ciała. Czy są inne drogi do poznania siebie? Na pewno, lecz ja wybrałam tę, w której wybrzmiewa muzyka i która jest bliska mojej duszy.”

 

Sztukę Tai Chi Chuan zaczęłam poznawać w 2014 roku, jednak prawdziwą głębię zrozumienia przyniosło mi poznanie WM Wang Haijun’a i jego ucznia Nick’a Gudge oraz regularny udział w organizowanych przez nich obozach, warsztatach i seminariach. Wiedzę i umiejętności tam zdobywane chętnie wykorzystuję na zajęciach grupowych i indywidualnych oraz jako elementy Movement Medicine w terapii.

 

https://www.facebook.com/katarzyna.lech.9693 

tel: +48 510 692 272

 

Prezent dla uczestniczek Kongresu Kobieta w Pełni: 

Dwa darmowe bilety na jej koncert . Jeśli chcesz przeżyć Niezwykłą podróże, w której twoim przewodnikiem i opiekunem będzie dźwięk, a wibracje z niego płynące zatańczą z twoją duszą w dniu prelekcji Kasi napisz na Facebooku lub na numer telefonu prywatną wiadomość. Dwie pierwsze osoby, które się zgłoszą otrzymają bezpłatne bilety i miejsce honorowe na koncercie. Regularne koncerty się odbywają na terenie Śląska.

W przypadku chęci zakupu Kamertonów kontaktuj się z Kasią bezpośrednio.