Kobieta w pełni

Magdalena Klimczak-Brewer

Magdalena Klimczak Brewer Kongres Kobieta w pelni

Lubię siebie nazywać Kobietą w Drodze. Jestem kobietą wielowymiarową i tak też pracuję z ludźmi na wielu płaszczyznach istnienia.

Widzę siebie jako przewodniczkę po szeroko rozumianym rozwoju osobistym i duchowym.

Od wielu lat na swojej własnej ścieżce odkrywania tego kim naprawdę jestem i podążania za swoim powołaniem.

Jestem autorką holistycznej i aktywnej metody pracy z ciałem o nazwie Body Movement Therapy/ Ciało Ruch Terapia, która łączy ruch/taniec terapeutyczny, muzykoterapię, arteterapię, mindufulness oraz inne narzędzia terapeutyczne takie jak coaching intuicyjny. Z wykształcenia jestem pedagogiem pracy socjalnej i resocjalizacji, dyplomowanym coachem SWPS specjalizującym się w coachingu transformacji i zmiany.  Jak również certyfikowanym Trenerem Kadry Krakowskiego Centrum Dialogu Społecznego specjalizującego się w prowadzeniu warsztatów dotyczących rozwoju osobistego. Instruktorem choreoterapii i muzykoterapii jako metod wspierających edukację i rozwój osobisty.

Wspieram zarówno kobiety jak i mężczyzn w powrocie do domu czyli Siebie oraz w ich indywidualnych transformacjach, aby dzięki odnalezieniu siebie i poszerzeniu swojej świadomości mogli odkryć swój prawdziwy potencjał i żyć w jego pełni.

Prowadzę warsztaty rozwojowe w obszarze ruchu terapeutycznego, sesje life coachingu i movement coaching.

Można mnie znaleźć:

https://www.facebook.com/mklimczakbrewer

 

https://www.instagram.com/m.klimczakbrewer/