Kobieta w pełni

Tamara Kaja Rohe

Tamara Kaja Rohe Kongres Kobieta w pelni

 

Jestem artystką, kapłanką i podróżniczką, eksplorującą zarówno świat zewnętrzny jak i wewnętrzny. Kroczę ścieżką samopoznania, tantry, szamanizmu, świadomego życia i bycia, w poszukiwaniu autentyczności, prawdy, dobra i piękna. Zajmuje się pracą z energią poprzez ciało, ruch, oddech i dźwięk. Prowadzę kręgi, ceremonie, warsztaty, medytacje oraz sesje indywidualne i grupowe. Pracuje przede wszystkim z kobietami, budząc kobiecą mądrość, magię i moc, aktywując komórkową pamięć wewnętrznej Bogini tak abyśmy świadomie stawały w Swojej prawdzie jako KREATORKI Siebie i Swojego życia! Przygotowywuję się i edukuję również do bycia Doulą. Wołanie do pracy z kobiecością i macierzyństwem prowadzi mnie już od wielu lat, czuję wielką potrzebę abyśmy, KOBIETY połączyły się w jedności, w siostrzeństwie, abyśmy wspólnie transformowały i uzdrawiały w miłości te rodowe, kolektywne i społeczne schematy, rany i uwarunkowania, abyśmy dzieliły się sobą w pełni, bez filtrów i masek, stając w swojej prawdzie, szczerości, autentyczności, abyśmy były wsparciem dla Siebie nawzajem, takim jakiego same pragniemy. W tym momencie działam przede wszystkim stacjonarnie w ‘Essence Kraków’. Jest to jednocześnie dom w którym mieszkam z moim partnerem oraz przestrzeń warsztatowa. Świetlisty punkt na mapie Krakowa, do którego ludzie mogą przyjść aby zatrzymać się na chwilę, pooddychać, pobyć w rodzinnej atmosferze i otworzyć się jeszcze bardziej na swoje naturalne piękno, dobro, miłość i moc!

Tematy przewodnie w moich aktualnych działaniach to między innymi; ‘MIŁOŚĆ CIELESNA ~ spotkania z bliskością ciała, dotykiem, w czułości ze sobą, w ukochaniu ciała jako swojej świątyni, w uzdrawianiu kobiecych ran, rodowych i kolektywnych.’, ‘UNIA WEWNĘTRZNEJ KOBIETY I MĘŻCZYZNY ~ jako fundament pracy z wewnętrzną matrycą, odkrywając harmonię kobiecości i męskości, otwierając się rozkwit na wszystkich poziomach życia.’ oraz ‘W ŚWIĄTYNI BOGINI ~ POŁĄCZENIE TRZECH ŚWIĄTYŃ ~  ŁONA, SERCA I TRZECIEGO OKA ~ trzech głównych kobiecych centrów energetycznych, z których wypływa nasza miłość, mądrość i mocy, oraz otwarcie się na prowadzenie intuicji i połączenie z wewnętrzną boginią. Ceremonia ukochania Siebie na wszystkich poziomach oraz otwarcie Świątyni Bogini pozwala nam na połączenie się z naszą prawdziwą naturą’. 

W wolnym czasie oddaje się ceramice, która jest dla mnie jedną z form mojej twórczej ekspresji, w medytacji i połączeniu z Ziemią, której nadaje nową formę. Pozwalam jej przemówić i ukazać to co w sobie kryje… swoje piękno, magię i niepowtarzalność. W taki sposób staram się podchodzić do wszystkiego, będąc architektem swojej rzeczywistości, rzeźbiarzem życia, malując świat miłością i światłem.

 

www.essencekrakow.pl 

https://www.facebook.com/Tamaratantricmama 

https://www.instagram.com/tantricmama/