Kobieta w pełni

Wioletta Wysokińska

Wioletta Wysokińska Kongres Kobieta w Pelni

Nazywam się Wioletta Wysokińska i pomagam kobietom przejść z etatu do własnego biznesu, po to by mogły wreszcie pracować na własnych warunkach i zarabiać w zgodzie ze sobą, z tym co naprawdę czują, co jest bliskie ich sercu, co od zawsze wiedziały, że chcą robić, ale nie zawsze mogły, albo nie wiedziały jak, się za to zabrać. Pomagam  im pokonać strach i dokonać zawodowej i osobistej transformacji w sposób najbardziej przyjazny dla nich.

Sama przeszłam przez podobny proces. Trzy razy kompletnie zmieniłam branżę. Swoją drogę zawodową zaczynałam jako nauczycielka języka niemieckiego, potem byłam księgową i doradcą klienta w biurze rachunkowym, a następnie zostałam audytorem we własnej firmie audytorskiej. W końcu odnalazłam swoją ścieżkę. Wiele się nauczyłam po drodze i wiele zmieniłam. Dzięki tym doświadczeniom pomagam kobietom, które tak jak ja chcą zarabiać w zgodzie ze sobą, czuć spełnienie i radość z tego co robią, mieć wolny wybór, decyzyjność i niezależność finansową. 

Kreowanie życia na własnych warunkach jest piękną przygodą, dla której warto przejść proces transformacji nie tylko stylu życia, ale przede wszystkim sposobu myślenia o sobie i  świecie zewnętrznym.  Wszystko czego potrzebujesz jest już  w Tobie, trzeba to tylko wydobyć, uznać, docenić i pokazać światu. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. Nikt nie da Ci gotowej recepty na życie. Wszystko jest w Twoich rękach. 

https://wiolettawysokinska.pl/ 

https://www.facebook.com/mentoring.wioletta.wysokinska 

Prezent dla uczestniczek Kongresu Kobieta w Pełni:

Bezpłatna konsultacja