Kobieta w pełni

Anna Kalbarczyk

4

Nazywam się Ania Kalbarczyk. Jestem doulą i otulającą. Wspieranie kobiet to moja pasja i misja, którą realizuję na codzień jako Birth Power Doula. 

 

Wiem, że w porodzie ukryta jest ogromna moc i pomagam po nią sięgać.  Marzę, by każda kobieta mogła przeżyć pięknie swój poród, połóg i macierzyństwo, doświadczając mądrego wsparcia. Oprócz porodów uwielbiam kobiece rytuały (otulanie, mothershower, motherblessing), kobiece kręgi, aromaterapię i dobrą porodową wiedzę. 

 

W mojej pracy douli doświadczam coraz bardziej, że doula jest dla każdej kobiety, nie tylko na czas ciąży, porodu i połogu. Bo każda z nas potrzebuje doświadczać bycia otuloną troską, kiedy tak wiele troski na codzień dajemy z siebie innymnawet gdy nie jest się mamą lub już jest babcią. 

 

Od kilku lat otulam doulową troską również trudny i bolesny temat straty okołoporodowej, towarzysząc kobietom po stracie (poronieniu, przedwczesnym porodzie, porodzie, w którym mama doświadczyła utraty dziecka).

 

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch dziewczynek i dwóch chłopców. Ich  narodziny inspirowały mnie do wciąż nowych odkryć. Młodszą Córkę urodziłam z domem narodzin, a  najmłodszego Synka… w naszym domu. Od ponad 20 lat tworzymy nieco szaloną rodzinkę, która łamie stereotypy, lubi przygody, podróże, dobrą kuchnię z różnych stron świata i języki obce. 


Przesyłam Ci moc kobiecej mocy,

Doula Ania Kalbarczyk


W porodzie jest moc. Ty decydujesz, czy po nią sięgniesz, czy ją oddasz. 
Debra Pascali Bonaro, doula

 

www.birthpower.pl

https://www.facebook.com/doulaaniakalbarczyk   https://www.instagram.com/birthpowerdoula/?hl=cs