Kobieta w pełni

Izabela Dembińśka

2 1

Położna , Spining Babies Certifited Parent Educator.

Ukończyłam Wydział Nauk o Zdrowiu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo oraz psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Promuję świadomą pracę z ciałem w okresie okołoporodowym. Przygotowuję kobiety do porodu w warunkach domowych i szpitalnych. Położną zostałam z wyboru. Misja ta narodziła się we mnie po doświadczeniu własnego porodu. Jestem położną, bo moja praca to mój styl życia i pasja, którą przejęłam od mamy, także położnej. Jestem także mamą Leona i Nadii. 

Jako jedyna w Polsce uzyskałam tytuł i certyfikację Spinning Babies® Certified Parent EducatorTraining będąc tym samym reprezentantką tej metody w naszym kraju. 

Stworzyłam cykle szkoleń dla profesjonalistów: ‘’Medical Pregnancy Training’’, ,,Poród to ruch’’ oraz program dla kobiet w okresie okołoporodowym „Ćwicz z położną“. Wydałam trzy książki: „Rodzić można łatwiej”, „Pierwsze chwile z noworodkiem” oraz “Lekko w ciąży” oraz ebooka „Poród to ruch”

Na co dzień prowadzę także kurs na żywo ,,Świadomy ruch i oddech w porodzie”, który wieloaspektowo przygotował do porodu już ponad 20 tysięcy kobiet. Mam także swoją platformę z ćwiczeniami online: www.izabeladembinska.myvod.io oraz aktywnie działam w Social Mediach, gdzie moją misją jest edukacja okołoporodowa. 

Byłam specjalistką Narodowego Programu Zdrowia prowadzonego przez Ministerstwo
Zdrowia w zakresie Standardu Opieki Okołoporodowej oraz jestem członkinią Stowarzyszenia Niezależna Inicjatywa Rodziców i Położnych ,,Dobrze Urodzeni’’. 

Po narodzinach mojego synka Leona odeszłam ze szpitala i rozpoczęłam pracę w zespole położnych domowych, lecz w niedalekiej przyszłości planuję powrót do towarzyszenia kobietom przy porodach w szpitalu. 

Pasjonują mnie naturalne narodziny, poród i macierzyństwo w którym mogę być przy kobiecie, w bliskości jej naturalnego środowiska. Droga, która napędza mnie najbardziej to wspieranie kobiet przy narodzinach oraz przygotowanie ciał rodzących do porodu ze wsparciem metod i specjalistów osteopatii. Fascynuje mnie biomechanika porodu i miednicy oraz wpływ ciała na proces porodowy. 

Poród to sztuka uwalniania, odpuszczania, współpracy z rodzącym ciałem. Wierzę w dobry poród, i że wspieranie kobiet w tym, że mają siłę, by urodzić to podstawa w pracy położnej. 

Hasło, którym kieruje się w mojej pracy to: ,,pokora wobec natury i szacunek dla medycyny”.

www.rodzimy.pl 

facebook: https://www.facebook.com/poloznaizabeladembinska

Instagram: https://www.instagram.com/polozna_izabela_dembinska/

You tube: https://www.youtube.com/channel/UCjt-k2_dJZIgHIXQPSWPLMA

Linktree: https://linktr.ee/poloznaizadembinska 

Prezent dla uczestniczek Kongresu Kobieta w Pełni:

10%zniżki na kurs Świadomy ruch I oddech do porodu : 

https://izabeladembinska.myvod.io/kategoria/656/kurs-porodowy hasło: : KOBIETAWPELNI