Kobieta w pełni

Katarzyna Luberacka

4 8

Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym oraz terapeutą ustawień systemowych. Obecnie uczę się także psychoterapii Gestalt. Specjalizuję się w prowadzeniu poradnictwa i wsparcia psychologicznego, prowadzę indywidualne sesje oraz warsztaty ustawień systemowych.

Od zawsze interesowały mnie metody dotarcia do przyczyn trudności, jakie napotykamy na swojej życiowej drodze, pomoc w uświadomieniu ich sobie oraz modele pracy z nimi. W codziennej pracy stosuje metody, których jestem pewna.

W ostatnim czasie rozwijałam tzw. czucie pola w ustawieniach u kilku terapeutów w Polsce. Doskonaliłam swój warsztat, aby w jak najlepszy sposób odzwierciedlić ideę tej terapii. Uzyskałam certyfikat Ustawień Systemowych Berta Hellingera.

Skuteczna pomoc wymaga zaangażowania klienta i jego zrozumienia tego, co się dzieje w czasie sesji, dlatego chętnie odpowiadam na pytania zarówno związane z samą metodą ustawień systemowych, jak i dotyczące zjawisk, mechanizmów psychologicznych oraz teorii ustawień hellingerowskich.

Uzdrawia nas prawda. Im więcej o sobie wiemy i lepiej rozumiemy siebie, ale też ważne osoby z naszego życia oraz historię naszej rodziny, tym większą szansę mamy na wolne decydowanie o swoim życiu i zachowaniu. To, co ukryte, nieuświadomione, zachowane w tajemnicy, działa na nas najbardziej. Gdy sobie to uświadamiamy, przestaje to na nas wpływać z taką siłą.

Do pełnego uzdrowienia jest potrzebne nie tylko poznanie prawdy jako informacji, ale też spotkanie z uczuciami z tym związanymi. Niewyrażone emocje obciążają nas indywidualnie jak i systemowo…

Ostatnim etapem jest, akceptacja… Taka zgoda uwalnia, pozwala zamknąć przeszłość i otworzyć nowy rozdział oraz czerpać siłę z własnej, niepowtarzalnej historii…

Z moich doświadczeń wynika, że dopiero przejście przez te trzy etapy, pozwala nam zmienić nasze nastawienie i zachowanie w trwały sposób oraz wprowadzić do swojego życia harmonię i spokój. Jednak każdy krok wykonany w tym kierunku przynosi pewną zmianę, daje ulgę i wpływa na jakość naszego życia. Praca z własną historią to najlepsze, co możemy zrobić dla siebie, naszych partnerów, rodziców i dzieci. W pewnym sensie jest to też praca dla całego świata, ponieważ tylko, jeśli wyzwolimy się z naszych ograniczeń, będziemy mogli w pełni rozwinąć nasz potencjał i dać światu to, co mamy w sobie najlepszego.

Zapraszam do wspólnej pracy,

Katarzyna Luberacka

 

Kontakt

tel: 605-509-563

https://www.facebook.com/katarzyna.luberacka

https://www.facebook.com/profile.php?id=100085667718614 

https://www.instagram.com/katarzynaluberacka/

Prezent dla uczestniczek Kongresu Kobieta w Pełni:

15% zniżki na sesję lub warsztaty z Kasią.

hasło: Kobieta w pełni