Kobieta w pełni

Kobieta w Pełni

2 6

Klára Drenčeniová i Hana Deutschmannová – dwie Czeszki, certyfikowane doradczynie ziołowych nasiadówek dla opieki kobiecego łona oraz nasiadówek okołoporodowych. Posiadamy certyfikat z masażu Gua sha turmalinowym grzebieniem.

Zgłębiamy temat ziół, kobiecego cyklu i samo miłości. Organizujemy Kręgi Kobiet, warsztaty, szkolenia i Spotkania Nasiadówkowe. Kochamy przyrodę i naturalne metody leczenia.

 

Hania 

Jestem szczęśliwą żoną Michała i mamą dwóch córek. Moja miłość do podróżowania poprowadziła mnie, przez Australię, Nową Zelandię, Azję i różne kraje europejskie, aż do sąsiedniej mi Polski, gdzie ustatkowałam się przy boku wspaniałego I wspierającego mnie mężczyzny, który daje przestrzeń do robienia rzeczy, które lubię. 

Każdy, kogo dotychczas na swojej drodze spotkałam, nauczył mnie czegoś nowego i miał wpływ na to, w jakim miejscu teraz jestem. W miejscu, gdzie czuję, że chcę pomagać światu, szczególnie kobietom. Odkąd odkryłam działanie nasiadówek, pragnę dzielić się tą wiedzą z innymi kobietami. Kręgi kobiet i ich siła (kiedyś mi nieznana) absolutnie mnie zachwyciła, tak samo, jak i moja cykliczność. Kiedyś nie miałam pojęcia o kobiecej cykliczności i jej możliwościach. Nie słuchałam swojego ciała i nie byłam dla siebie na pierwszym miejscu. Czuję ogromną wdzięczność za wszystko, czego doświadczyłam i z chęcią będę się z Wami dzielić zdobywaną wiedzą.

Jestem absolwentka kursu Ziołolecznictwa oraz I. stopnia Reiki, doradczynią ziołowych parowych nasiadówek dla kobiet, absolwentką kursu Masażu Lomi Lomi oraz doradcą życiowym – chętnie pomagam osobom odkryć ich wlasciwa droge, zobaczyć dlaczego im się powtarzają scenariusze w ich życiu, dlaczego się pojawiają różne choroby itp.

 

Klára

Masażystka, doula, zielarka, artystka, podróżniczka, a także miłośniczka gór i natury.

Najczęściej pomaga dotykiem, wsparciem i otuleniem innych. Masuje, prowadzi ceremonię ziołowej nasiadówki oraz kobiece rytuały. Fotografuje i maluję intuicyjnie. Jest absolwentką szkoły artystycznej, rocznego kursu Douli, doradczynią ziołowych parowych nasiadówek dla kobiet, absolwentką kursu Masażu Lomi Lomi oraz masażu Piersi i klatki piersiowej.

 Jej życiowym tematem już od wielu lat jest twórczość, natura i naturalne uzdrawianie siebie. Tak naprawdę od zawsze u niej w domu stosowano niekonwencjonalne metody leczenia i wzmacniania organizmu. Od jakiegoś czasu również zgłębia kobiecość, duchowość oraz wewnętrzny balans. To odkrywanie, w połączeniu z uzdrawianiem kobiecego łona, praktykami relaksacyjnymi i świadomością ciała, postrzega jako drogę do Pełni życia kobiety.

 

www.kobietawpelni.pl

facebook

instagram

youtube