Kobieta w pełni

Malwina Idzik Mango

3 9

Malwina jest doulą i fizjoterapeutką dziecięcą, a przede wszystkim mamą dwójki dzieci.

Poprzez doświadczenie chaosu, jaki ta rola wniosła do jej życia, szukała drogi do wewnętrznego balansu między Kreatywnym Chaosem, a  harmonią i ten klucz został przednią odkryty . Od czasów czerwonych namiotów kobiety poprzez własne doświadczenia pokazują kobietom ścieżki samopoznania. Dziś misją Malwiny jest przywrócenie tej starożytnej mądrości i poprowadzenie kobiet do ich sanktuarium – od mądrości ich łona po rozpoznanie ich wewnętrznego cyklu i  kontynuowanie tej ścieżki poprzez ciekawość samej siebie. Rozumiejąc, że wpływając na jeden element tej układanki wszechświata, mamy na niego wpływ. 

(A co było tym kluczem?)

Jej pasją jest ciało, jego neuro-funkcjonowanie, wzmacnianie, hamowanie i sensoryka. Pracuje z noworodkami i ich matkami. Przygotowuje kobiety do ciąży, w czasie ciąży i towarzyszy im podczas porodu, a co najistotniejsze masuje po. Relaksuje ich ciała, sprowadza do wewnętrznego przepływu Po Ceremonii Przejścia jakim Jest Poród Dziecka. (a klucz?! poproszę) 

Ciało, Brzuch, Miednica, Macica, Łono i Jego Utulenie … poprzez chusty, szale, szmaty, skrawki, obrusy, firany, tkaniny możemy otrzymać … Zatrzymanie, Skupienie, Obecność … Tajemnica poszukującego

Chętnie dzieli się mądrością, która przez nią przepływa, ale wierzy, że nie różni się ona od mądrości, która każda z nas nosi w sobie.

https://www.facebook.com/malwinaidzikmango

email: idzikmalwina@gmail.com