Kobieta w pełni

Marek Taran

3 1

Socjolog, pedagog i religioznawca. Od 25 lat prowadzi warsztaty psychologiczne, których tematyka w ostatnich latach koncentruje się wokół zagadnień związanych z energią żeńską, kobiecością, rodziną, związkami partnerskimi. Warsztaty te prowadzi w Polsce i zagranicą. W swoich poszukiwaniach łączy gnostyczne i ezoteryczne przekazy starożytnych kultur z najnowszymi odkryciami nauki. Przypomina też zapomniany, symboliczny przekaz dawnych mitów, legend, baśni i bajek.

 Jest autorem licznych webinarów dotyczacych mocy kobiet i sekretu „Świętej Żeńskości”oraz płyt CD mających wspierać kobiety w budowie poczucia własnej wartości.

Wydał także płyty CD z bajkami i baśniami których celem jest zaakcentowanie takich wartości jak miłość, przyjaźń, szacunek, tolerancja i altruizm.

Za wkład w upowszechnianie wiedzy o żeńskiej energii, za docenienie niezwykłej roli kobiet w historii i dobie współczesnej został wyróżniony przez francuskie Stowarzyszenie Societe Academique D” Encouragement et D” Education prestiżową nagrodą Grand Medaille de Vermeil.

 

https://www.marektaran.pl/ 

https://www.facebook.com/MarekTaranOfficial 

01 Okladka Wrozka

Prezent dla uczestniczek Kongresu Kobieta w Pełni:

Zniżka na książkę Święta żeńskość – Sekret kobiety 

Cena dla Ciebie i s przesyłką 49.25 zł (cena oryginalna 59,25 zł)

Jak  wykorzystać zniżkę na książkę?

Zamów książkę u Marka na stronie, przy jej opłacaniu przelewem tradycyjnym wpisz kwotę 49,25 i dodaj do tytułu Kongres Kobieta w Pełni.