Kobieta w pełni

Sasha Kanygin

3 4

Kobieta czująca, mama wysoko wrażliwego trzylatka, przyjaciółka, córka, przewodniczka. Z wykształcenia optyk i optometrysta. Z wołania ducha i za dziedzictwem przodków opiekunka przestrzeni uzdrawiania, idąca w bioenergoterapię. Podróżuje swoją świętą ludzką ścieżką, w towarzystwie wszystkiego co mnie otacza. Ludzi, roślin, zwierząt, energii, w rytmie życia, śmierci, życia. Pozwalam sobie błądzić i dzięki temu poszerzać swoje doświadczenia. Praktykuję wschodnie techniki medytacyjne, praktyki hawajskie z filozofii huny oraz taniec intuicyjny. Prowadzę holistyczne warsztaty i ceremonie.

W rodzicielstwie kieruje sie bliskością i miłością. Dziecko dla mnie to mały czlowiek, któremu towarzysze i wspieram  w jego drodze ziemskiej. Na swoim przykładzie uczę go jak radzic sobie z trudami zycia codziennego oraz emocjami. Razem z synkiem opracowaliśmy metodę regulowania emocji, w ktorej dziecko czuje że ma kontrole nad tym co się w nim dzieje poprzez wybór, a rodzic wspiera i nakierowywuje.

Na mojej ścieżce,odkryłam moc wyrażania miłości poprzez taniec, muzykę, dialog z energią. Świadoma praca z ciałem, emocjami i oddechem są dla mnie drogą bez końca, na której każdego dnia daję się ponieść subtelnym impulsom energii. Puszczając opór do swobodnego przepływu docieram do miejsc, w którym pogłębiam swoją relację z tym, co jest, oraz pojemność na doświadczenie

 Trzymam Kregi Kobiet i tworzę dla nich bezpieczną przestrzeń do eksplorowania swojej prawdy w objęciu Medycyny Kręgu, Ceremonie Serca opierającej sie na autorskiej metodzie wybaczania oraz zajecia dla rodzicow i dzieci Zoo Emocji.

Jestem tu dla Ciebie i dla Siebie.

Skontaktować sie ze mna mozna poprzez stronę na 

fb @Widzieć Sercem https://www.facebook.com/profile.php?id=100085961678239 

Ig @sa_szine    https://www.instagram.com/sa_szine/