Kobieta w pełni

nadpis2 1

Karolina Laskowska - jak wspierać noworodka w pierwsze dni życia

Czego potrzebuje noworodek tuż po urodzeniu? Czasami nie rozumiemy dlaczego płacze, co jest dla niego / niej najważniejsze? Położna Charlotte opowiada o swoich doświadczeniach po 24 latach pracy. O emocjach, dotyku, płaczu, kontakcie, aromaterapii, chusto-noszeniu i muzykoterapii.

Zobacz Karoliny projekty:

https://poloznacharlotte.pl/?fbclid=IwAR0by5yDyUfVTIHBeJ2DSnHB_wDU5ADAF80RgBM9WrvDO_jkVJjabr6SIhE 

https://www.facebook.com/PoloznaCharlotte  https://www.instagram.com/polozna_charlotte/?hl=cs 

Olga Cupiał - Rytuał Mateada i Cerrada

Rozmowa o tym, czym jest rytuał Mateada oraz Cerrada. Mateada to rytuał, który przygotuje Cię do porodu. Czasami mierzymy się z różnego rodzaju blokadami, które nie pozwalają nam wydać dziecka na świat. Jest to rytuał który Cię otworzy na doświadczenie porodu, który Ci uświadomi, że to już ten moment, który Cię wesprze (wraz z prowadzącą), który Cię otuli, da to poczucie bezpieczeństwa. Z reguły rytuał Cerrada robi się po porodzie, ale może być także po połogu, a nawet i po kilku latach. Pomaga on rozwiązywać traumy poporodowe, przywrócić matce z powrotem jej energię, która została oddana podczas porodu. Pomaga w rożnych życiowych sytuacjach takich jak: rozstanie z partnerem, okres karmienia, po poronieniu itp.

Gdzie znajdziesz Olgę: 

Fanpage Lomidoula https://www.facebook.com/twojadoulawgdansku

IG https://www.instagram.com/lomidoula/

Vola Kuśmierska - Otulanie połogowe i zdrowa sauna

Dlaczego tak ważna jest troska o siebie w trakcie w połogu? Jak może wyglądać otulenie kobiety w połogu, o które możesz poprosić twoją zaufaną kobietę? A także o tym, czym jest zdrowa sauna i jakie korzyści może nieść.

Zapraszamy do:

www.otulicmame.pl

www.otulanie.pl

IG @otulic_mame

Katarzyna Gilgenast - Płodność jest Kobietą

Płodność jest Kobietą- o poszukiwaniu bliźniaczego płomienia oraz tej idealnej drugiej połówki. Czy masz poczucie, że całe życie kogoś lub czegoś szukasz? Za czymś gonisz? Czy masz poczucie, że pracujesz za dwoje lub troje? A może Twoją dynamiką jest bycie w relacji tą trzecią? Coraz częściej dostrzegamy jak ważny jest czas prenatalny w naszym rozwoju oraz jak ten czas wpływa na nasze wybory i późniejsze decyzje. Jednak nadal mało się mówi o tym, że w trakcie ciąży nie jesteśmy w brzuchu sami. Badania dowodzą, że co 10 osoba na początku ciąży nie jest sama. Często w łonie są bliźnięta a ostatecznie rodzi się jedno z nich. Potwierdzeniem tego może być dręczące nas poczucie winy, tęsknota, samotność. Jak również chęć szukania tej jedynej przyjaciółki od serca, czy drugiej połówki. O doświadczeniu ok. 15 letniej pracy terapeutycznej oraz o swoim własnym odkryciu rodzeństwa opowie Katarzyna Gilgenast Instruktorka Hipnorodzenia, Terapeutka Integracji Oddechem, absolwentka Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie.

Gdzie znajdziesz Katarzynę:

https://www.facebook.com/katarzynagilgenast 

https://www.instagram.com/sztuka_kontaktu/

biuro.sztukakontaktu@gmail.com 

Joanna Golińska Kuhlmann - Krąg Kobiet Tańczących

Asia Krag
Krąg kobiet tańczących
💎 Poprzez ciało w ruchu można wyrazić swoje wnętrze i poczuć to co w Nas jest żywe i dać temu przestrzeń.
💎 Poprzez ciało w ruchu można pozwolić odejść myśleniu i racjonalizowaniu, a połączyć się z intuicją, z duchowością, ze swoją prawdą w byciu tu i teraz.
💎 Poprzez wyciszenie i świadomy oddech można połączyć się z przestrzenią swojego serca, wypełniając ją miłością.
💎 Poprzez taniec medytacyjny można uwolnić wszystkie emocje, które wołają o uwagę.

Rozpoczęcie kręgu o 19:00

link do spotkania na ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/88367561733?pwd=WU9YVUY2d28zRDhwalcxWG1YaVpiUT09

więcej info o spotkaniu znajdziesz tu: https://fb.me/e/2ABeaDNiY

Kontakt do Asi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *