Kobieta w pełni

Kongres Kobieta w Pełni - Bonusowe prelekcje

Rytualnie - Rytuał Cerrada

Rytuał Cerrada

Zamykanie starego, otwieranie się na nowe Rytuałem Cerrada. Niesiesz w sobie jakieś doświadczenie, które czujesz, że warto zintegrować, a następnie zamknąć, by finalnie otworzyć siebie na nowe? Czujesz, że nie możesz zrobić kroku do przodu, mimo że czujesz, że chcesz iść dalej? Niedawno urodziłaś dziecko i chciałabyś zamknąć ten etap? Zamknąć ciało, które otworzyło się na dawanie życia, a otworzyć się na drogę powrotu do siebie samej? Planujesz kolejną ciążę, a wcześniejsza historia porodowa jest jeszcze w tobie żywa? Chcesz uczcić ważne wydarzenie w życiu, istotną zmianę ? Czujesz, że twoja kobiecość wchodzi w nową jakość i chcesz to świętować, nadać temu symboliczną moc? Olga i Zuzanna rozmawiają o tym, jak działają rytuały, a szczególnie RYTUAŁ CERRADY wykonywany meksykańskimi chustami Rebozo. Dowiesz się między innymi o tym, jak taki rytuał przebiega, kiedy warto go sobie podarować, czego się możesz w trakcie i po nim spodziewać.

Olga Turczak - Ubrana w moc

Ubrana w moc

To rozmowa na temat ubrań. Jaki mogą mieć wpływ na nasz nastrój, humor, na nasze samopoczucie oraz na nasza energie. O tym jak jest ważne czuć się komfortowo.  

Jak rozpocząć dzień – zanim zaczniesz się ubierać zastanowić się: Kim ja jestem dzisiaj, jak się czuje?

Jak się ubieramy w różnych fazach cyklu. W jaki sposób możemy podnieść swoją energię za pomocą kolorów ubrań.

Zuzana Vierek - O mięśniach dna miednicy

O mięśniach dna miednicy

Gdzie są mięśnie dna miednicy? jak one wyglądają? Z jakich warstw są poukładane. Jaki maja wpływ na nasze życie. Objawy dysfunkcji mięśni dna miednicy. Mity i fakty. Jak z nimi pracować? Pokazanie ćwiczeń.

Anna Jaskólska - Praca z aniołami i afirmacją

 Praca z aniołami i afirmacją

Tematem rozmowy jest w jaki sposób możemy pracować z aniołami w naszej codzienności. Praca z afirmacją i kartami anielskimi. Modlitwa Anioła stróża. Jak sobie wizualizować towarzystwo archaniołów dla własnej ochrony i wsparcia.

Katarzyna Weronika Fizia: Jak przygotować specjalną ceremonię kakao dla kobiet

 Jak przygotować specjalną ceremonię kakao dla kobiet

Czy słyszałaś o ceremonialnym kakao? Czy wiesz jak niesamowicie odżywczo, rozluźniająco, wzmacniająco i błogostanicznie może działać? Jeśli masz ochotę na odrobinę szamańskiej przygody Katarzyna z projektu Godlike for You krok po kroku wprowadza nowicjuszki w świat naturalnej medycyny kakao. Dowiesz się z filmu jak znaleźć prawdziwe ceremonialne kakao i czym różni się od zwykłych past kakaowych, jak przygotować własną kobiecą ceremonię kakao oraz jakie zastosowanie ma kakao w pracy duchowej oraz uzdrawianiu ciała. Katarzyna pomaga dobrać odpowiednie kakao oraz opisuje jakie superfoods można połączyć z tym niesamowitym “boskim napojem”, aby stworzyć unikalną mieszankę.

Kobieta w pełni - Cykliczność kobiety

Cykliczność kobiety

O fazach cyklu. Podzielimy ją na 4 części i opiszemy co każda faza przynosi. Jak złagodzić bóle miesiączkowe oraz objawy PMS. Jak sobie zaplanować aktywności w trakcie miesiąca by nas to kosztowało jak najmniej sił, energii i było to dla nas przyjemnością. Jak korzystać z talentów podczas różnych faz cyklu.

Katarzyna Stechnij - Automasaż twarzy

Automasaż twarzy

Po ciężkim dniu pełnym zadań i wyzwań każda z nas potrzebuje chwili odpoczynku, która pomoże nam się rozluźnić, wyciszyć i przygotować do spoczynku. Kumulujący się systematycznie stres tworzy w ciele napięcia, a w głowie – gonitwę myśli. Można sobie z tym poradzić wykonując relaksacyjny automasaż twarzy. Na wideo pokazuję prostą technikę automasażu, którą można wykonać wieczorem, tuż przed pójściem spać. Przygotuj swój ulubiony olejek, rozsiądź się wygodnie w fotelu i daj się poprowadzić przez ten krótki i przyjemny rytuał wellness.

Iza Bielnicka - medytacja Umiłuj swoje Ciało

Nagranie wspólnej medytacji: Daj sobie czas i przestrzeń, aby zmięknąć i osadzić się w swoim ciele. Pozwól sobie sięgnąć po karmiącą przyjemność i magię czułej obecności. Wspólnie zanurzymy się w piękną, miękką, kobiecą praktykę.

 

Joanna Golińska-Kuhlmann: Krąg kobiet tańczących "Serce jest jak dzban"

Nagranie ze wspólnego kręgu

Poprzez ciało w ruchu można wyrazić swoje wnętrze i poczuć to co w Nas jest żywe i dać temu przestrzeń.

Poprzez ciało w ruchu można pozwolić odejść myśleniu i racjonalizowaniu, a połączyć się z intuicją, z duchowością, ze swoją prawdą w byciu tu i teraz.

 Poprzez wyciszenie i świadomy oddech można połączyć się z przestrzenią swojego serca, wypełniając ją miłością.

 Poprzez taniec medytacyjny można uwolnić wszystkie emocje, które wołają o uwagę.

Joanna Golińska Kuhlmann - medytacja - Połączenie się z sercem

Kobieta w Pełni - Piosenka do aktywacji Potrójnego Ogrzewacza

Meridian potrójnego ogrzewacza rządzi kanałami wodnymi w całym organizmie. Wspomaga ich oczyszczanie, a także prawidłowe wydzielanie płynów ciała. Potrójny ogrzewacz łączy zatem funkcje oddechowe, krążeniowe, wydalnicze, trawienne i seksualne w całość. Z tego powodu Chińczycy traktują go jako narząd. Jest kanałem łączącym trzy jamy ciała (górny ogrzewacz: klatka piersiowa do przepony, środkowy ogrzewacz: od przepony do pępka – gł. żołądek, wątroba, śledziona, dolny ogrzewacz: od pępka w dół, głównie narządy miednicy), tym samym wpływającym na wszystkie narządy. Możecie śpiewać codziennie by wesprzeć potrójny ogrzewacz. Za wsze po śpiewaniu daj sobie dosłownie kilkanaście sekund by poczuć jak się czuje Twoje ciało. Źródło piosenki na aktywacje Potrójnego Ogrzewacza https://www.youtube.com/c/S%C3%ADlaZvuku  mady by Tomáš Multana Polecam także piosenkę https://youtu.be/cmfmYhQyPl4  To kompozycja skomponowana na jednej z częstotliwości Solfeggio 741 Hz, która oczyszcza ciało i pole energetyczne. Zawiera mantrę do usuwania bloków z głębokiej przeszłości i leczenia na odległość.

Komentarze

Nie znaleziono żadnych pól.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *