Kobieta w pełni

nadpis2 1

Katarzyna Piotrowska - Mięśnie dna miednicy. Świadomość ciała kobiety

Świadomość ciała i mięśni dna miednicy. Jakie są benefity pracy z dnem miednicy i w jaki sposób się taka praca przekłada na poród. Mięśnie dna miednicy i połóg – jak przywrócić ich pierwotny stan i jak mobilizować blizny. Szczegółowy opis mięśni i części miednicy na modelu.

Kontakt:

https://www.instagram.com/kasiapiotrowska_fizjoterapia/

www.fizjokracja.com

videa o wiązaniu chusty: 

https://www.instagram.com/reel/CdD-gIXFI88/

https://www.instagram.com/reel/Cc9x8HPFQsn/

Mariola Majka - Chusto-noszenie

Czy uważacie że noszenie dzieci w chuście może z was zrobić niewolnika? Nic bardziej mylnego. Wysłuchajcie rozmowy z Mariolką, która po wieloletnich doświadczeniach opowiada dlaczego warto korzystać z noszenia w chustach. W czym nam to może pomóc? Jaki to ma wpływ na nasze maleństwo? Jakie rodzaje noszenia wchodzą w grę? Te tematy i wiele innych związanych z rodzicielstwem bliskości poruszać będziemy w tej rozmowie.

Gdzie znaleźć Mariolkę:

https://www.facebook.com/mamotkanosnabliskosc/

https://www.instagram.com/mariolka_mamotka/

Prezent dla uczestniczek Kongresu Kobieta w Pełni:

Zniżka 15% na konsultacje chustowe na hasło: Nowe Życie. Ważna do 20.1.2023.

Marzena Gabryk - Kosmiczne poczęcie i poród

O świadomym poczęciu i otwarciu się na wszystkie możliwości. O rozpuszczaniu blokad i przekonań o porodzie, które ze sobą niesiemy. Jak bardzo ważne jest to, by głębiej poznać siebie, swoje najśmielsze marzenia o porodzie i tworzyć wewnętrzną siłę, zaufanie do ciała. Wspomnimy o tym co nam może uświadomić praca z kosmogramem astrologicznym.

LINKI:

IG: https://www.instagram.com/kosmiczny.porod/ 

WWW: http://kosmicznyporod.pl/

YT: https://www.youtube.com/channel/UCdk3OYgiS_6xGkOWy5uRRsg

Anna Kalbarczyk - Opieka po poronieniu

Utrata dziecka to ważny i głęboki temat, wzbudzający wiele emocji. Dziecko potrzebuje być zauważone, nawet jeśli nie przyszło na świat. Zobacz jak możesz zadbać o siebie po poronieniu, jak sobie pomóc i gdzie szukać wsparcia. Ważne jest aby nad tym wydarzeniem się pochylić, otoczyć uważnością i nie zamieść go pod dywan – ma to ogromny wpływ na nasze życie.

 

Kontakty do Ani:

www.birthpower.pl

https://www.facebook.com/doulaaniakalbarczyk 

  https://www.instagram.com/birthpowerdoula/?hl=cs

Afirmacje porodowe od Katarzyny Kiecki

Fragment afirmacji porodowych. Całe nagranie możesz wykupić wraz z kartami porodowymi.

Navrh bez nazvu 3

Karty afirmacyjne porodowe

Czym są karty afirmacyjne?

 
Ja rodzę. Czujesz płynącą z tych słów moc? Wszystko przepływa przez Ciebie – wpływa i wypływa. Mam na myśli zarówno poziom fizyczny- pływające w Twoim brzuchu dziecko, które w odpowiednim momencie wypłynie na świat, jak i poziom emocjonalny. Przyjrzyj się jak emocje przepływają przez Ciebie-pojawiają się, znikają, transformują. Afirmacje, to słowa które pozwalają wzmocnić i oczyścić pole serca, które jest źródłem Twojej mocy. Pozwalają przypomnieć sobie Kim Jesteś. Wszystko co dostrzegasz w świecie stanowi pochodną Twoich wyobrażeń. W takim razie już rozumiesz jaką dysponujesz mocą? Karty mają pomóc Ci w tym , abyś poczuła, że myśli i słowa – realnie zmieniają rzeczywistość wokół Ciebie. Sama ją tworzysz. 
 
Lem3659 768x512 1

Artykuł od douli Dominiki Komorowskiej

Wsparcie douli w trudnych sytuacjach okołoporodowych

Przed zaplanowaniem ciąży zdarza mi się odpowiadać na wiadomości typu ” czy uważasz, że powinnam, czy to mój czas, czy mogę teraz zajść w ciąże…”etc. Zawsze odpowiadam, że los ma plan i niezależnie od naszych planów wszystko potoczy się tak, jak ma się potoczyć. Oczywiście podkreślam, że dobre przygotowanie zaczyna się od konsultacji z położną albo lekarzem ginekologiem ale ja, jako doula wesprę kobietę niezależnie od jej decyzji. Wierzę w cuda, wierzę, że zdarzają się historie porodów i ciąż nie z tej ziemi. Gdzie szansa na urodzenie dziecka była zerowa, a przeznaczeniem kobiety było urodzić piątkę dzieci i tak też się stało.

czytaj więcej…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *