Kobieta w pełni

Prelegenci

Janka Jankiewicz Kongres Kobieta w Pelni

Janka Jankiewicz

Facylitatorka warsztatów pracy z ciałem, duchem, seksualnością, energią i świadomością. Trenerka w szkole Tantra Woman wg Prem Santoshi. Certyfikowana absolwentka w Międzynarodowej Szkole Johna Hawkena „Path of Transformation” w zakresie masażu tantrycznego.

katarzyna udgita majak KongresKobieta w pelni

Katarzyna Udgita Majak

Jest certyfikowaną instruktorką TAO, certyfikowaną terapeutką Psychosexual Somatics® Therapy oraz seksualnej pracy z ciałem. Zajmuje się praktykami energetycznymi dla kobiet, mapowaniem joni, rozbrajaniem seksualnym, zintegrowanym chi nei tsang.

Tamara Kaja Rohe Kongres Kobieta w pelni

Tamara Kaja Rohe

Kroczę ścieżką samopoznania, tantry, szamanizmu, świadomego życia i bycia, w poszukiwaniu autentyczności, prawdy, dobra i piękna. Zajmuje się pracą z energią poprzez ciało, ruch, oddech i dźwięk. Prowadzę kręgi, ceremonie, warsztaty, medytacje oraz sesje indywidualne i grupowe.

Marek Taran Kongres w pelni

Marek Taran 

Socjolog, pedagog i religioznawca. Autorem książki Święta źeńskość – Sekret kobiety. Koncentruje się wokół zagadnień związanych z energią żeńską, kobiecością, rodziną, związkami partnerskimi.

Kamila Raczyńska-Chomyn KongresKobieta w pelni

Kamila Raczyńska-Chomyn

Jestem edukatorką seksualną oraz menstruacyjną, doulą (towarzyszką kobiet w okresie okołoporodowym), instruktorką treningu mięśni dna miednicy i masażystką kobiet.

Karolina Kumor Kongres Kobieta w Pelni

Karolina M. Kumor 

Twórczyni marki Yoniversal Care, która otula i uzdrawia kobiece łono ziołowymi olejkami. Prowadzi kobiety ku odzyskaniu zdrowia łona i piersi.

Olga Turczak Kongres Kobieta w Pelni

Olga Turczak

Pomysłodawczyni i założycielka inicjatywy Przez Szafę do Serca – uzdrawiającej, autorskiej metody pracy z ubraniem jako narzędziem na drodze do samopoznania, samoakceptacji i wyrażania siebie w pełni.

Dorota Baranowska Kongres Kobieta w pelni

Dorota Baranowska

Psycholog, przewodnik po wewnętrznym świecie,behawiorysta, kobieta wielu ról. Autorka projektu “Emocje – droga do odkrywania Siebie”

 

Katarzyna Stechnij_Kongres Kobieta w Pelni

Katarzyna Stechnij

Jestem masażystką i refleksologiem. Wierzę, że nasz umysł, ciało i dusza stanowią jedność, ale również my jako jednostki jesteśmy częścią większej całości – Wszechświata.

Katarzyna Fizia Kongres Kobieta w Pelni

 Katarzyna Weronika Fizia

Mgr dietetyki, terapeutka CCM (klasycznej medycyny chińskiej). Specjalistka z zakresu odżywiania, masażu Gua Sha, akupunktury styl Jednej igły.

OLGA LIDIA KOZŁOWSKA Kongres Kobieta w Pelni

Olga Lidia Kozłowska

Jestem psychologiem, psychoterapeutką i śpiewaczką, moją pasją są pieśni tradycyjne. Prowadzę warsztaty skoncentrowane na głosie jako sposobie ekspresji oraz poznania siebie.

Ewelina Wolska-Bartz Kongres Kobieta w Pelni

Ewelina Wolska-Bartz

Przeprowadza warsztaty malarstwa intuicyjnego. Pokazuję, że w malarstwie intuicyjnym liczy się wrażliwość, a nie talent.

 

Ewa Oszek Kongres Kobieta w Pelni

Ewa Oszek

Certyfikowana nauczycielka MBSR – Mindfulness. Na co dzień kultywuję zasadę, która mówi o tym, że aby pójść dalej, trzeba się najpierw zatrzymać.

Mindfulness daje siłę do działania, kiedy tego potrzebujemy, ale otula również łagodnością i pozwala zatrzymać się bez wyrzutów sumienia, pozwala poczuć życzliwość do samego siebie.

Gabriela Klara Kowalska Kongres Kobieta w pelni

Gabriela Klara Kowalska

Moją misją w świecie jest budowanie następnej kultury – wspieram  kobiety w obejmowaniu mocy, energii i mądrości swojego gniewu. Gniewu, który jest żywotnością, sprawczością i granicami, który współistnieje z miłością. Uczę inne kobiety i sama wciąż eksperymentuję jak konstruktywnie płonąć, a się nie spalać i jak dzięki temu tworzyć rzeczy ważne, piękne i wartościowe.

Magdalena Klimczak Brewer Kongres Kobieta w pelni

Magdalena Klimczak-Brewer

Jest przewodniczką po szeroko rozumianym rozwoju osobistym i duchowym.  Autorka holistycznej i aktywnej metody pracy z ciałem o nazwie Body Movement Therapy/ Ciało Ruch Terapia.

Anna Maria Jaskolska Kongres Kobieta w Pelni

Anna Jaskólska

Jestem łączniczką wszechświatów równoległych, a moją ziemską frajdą jest praca z kartami, minerałami, inkantacjami, afirmacjami. Prowadzę warsztaty i sesje w obszarze rozwoju osobistego, wglądy, czytanie z kart.

Alena-Antosz-Firek Kongres Kobieta w Pelni

Alena Antosz Firek

Jestem malarką, ogrodniczką, nauczycielka waldorfską, tkaczką, rękodzielniczką i terapeutką zajęciowa. Fascynują mnie ludzie, to jak bardzo są oni różnorodni i w tej różnorodności piękni. Zachwyca mnie proces, który dzięki działaniu, tworzeniu i kreowaniu prowadzi do odkrywania prawdy i otwarcia się na źródło kreacji.

Wioletta Wysokińska Kongres Kobieta w Pelni

Wioletta Wysokińska

Pomagam kobietom przejść z etatu do własnego, biznesu, po to by mogły wreszcie pracować na własnych warunkach i zarabiać w zgodzie ze sobą, z tym co naprawdę czują, co jest bliskie ich sercu, co od zawsze, wiedziały, że chcą robić, ale nie zawsze mogły, albo nie wiedziały jak się za to zabrać.

Alicja Juchnicka Kongres Kobieta w Pelni

Alicja Juchnicka

“Język światła, rozmowy z aniołami czyli świat stoi na głowie”. Kreatorką, artystką, pisarką, autorką książki “Jak zostałam światłem”

Agata Kawecka

Agata Kawecka

Zajmuję się rozbrajaniem ciała oraz tantryczną pracą z ciałem. Zachęcam, by odkrywać i uzdrawiać siebie poprzez danie uwagi miejscom zapomnianym i odrzuconym, poprzez uznanie swoich emocji i znalezienie odwagi by je wyrażać. Wspomagam kobiety i mężczyzn na ich drodze do przywrócenia czucia, przepływu i czułości dla siebie.

Monika Dabrowska Kongres Kobieta w pelni

Monika Dąbrowska

Entuzjastka i propagatorka stylu życia wg. Ajurwedy.  Trenerka programów: Sri Sri Yoga, kursów oddechowych i Gotowanie wg. Ajurwedy, terapeutka terapii Marma.

Ritualnie Olga a Zuzana Kongres Kobieta w Pelni

Rytualnie – Olga i Zuza

Tworzymy przestrzeń Rytualnie, gdzie celebrujemy ważne dla Ciebie -kobiety- wydarzenia.  Świętujemy z Tobą lub w Kobiecym Kręgu, tworzymy wiele różnych rytuałów np. piękną, transformującą i zamykającą Ceremonię CERRADA

Katarzyna Lech Kongres Kobieta w Pelni

Katarzyna Lech

Jestem muzykoterapeutą w nurcie Dogłębnej Kamertonowej Terapii Komórkowej, masażystką przy użyciu Mis Dźwiękowych oraz Gongów, jestem również praktykiem tradycyjnej chińskiej sztuki walki Tai Chi Chuan stylu Chen wg przekazu Wielkiego Mistrza Wang Haijun’a oraz pasjonatką i studentką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Kongres Kobieta w Pelni

Kobieta w Pełni – Hana i Klára

 Dwie Czeszki, certyfikowane doradczynie ziołowych nasiadówek. Zgłębiają temat ziół, kobiecego cyklu i samo miłości. Organizują Spotkania z Nasiadówką w kręgu, rytuały, warsztaty i szkolenia.

KATARZYNA AULI BARSZCZEWSKA Kongres Kobieta w Pelni

Katarzyna Auli Barszczewska

Jestem doulą, prowadzę proces ponownych narodzin, wspieram w przygotowaniach do poczęcia i porodu. Stworzyłam wiele projektów dla kobiet, których intencją jest odrodzenie się kobiecej mocy zapisanej w ciele.

Karolina Anweiler Kongres Kobieta w Pelni

Karolina Anweiler

Certyfikowaną doulą w Stowarzyszeniu Doula w Polsce. Starszą Trenerką rozwoju osobistego pedagożką-animatorką społeczno kulturalną. Prowadzę salę warsztatowa “Sercem i Łonem” w której to przestrzeni odbywają się warsztaty rozwojowe, kręgi zarówno dla kobiet jak i ostatnio mężczyzn.

Iza Bielnicka Kongres Kobieta w Pelni

Iza Bielnicka

Wiedźma mieszająca w Kotle Transformacji, Trzymająca przestrzeń Łona, Krocząca ścieżką Miłości, Dzika Kobieta tańcząca z Księżycem, Położna Duszy wspierająca Kobiety na drodze ku wolności.

Marta Piotrowska Kongres Kobieta w Pelni

Marta Piotrowska “Raja” 

Aktualnie prowadzę sesje indywidualne, wykłady oraz warsztaty z Totalnej Biologii i Medycyny Germańskiej. Zajmuję się również sztuką uzdrawiania czyli naszego świadomego wpływu na ciało i życie.

Zuzanna Vierek Kongres Kobieta w Pelni

Zuzanna Vierek

Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną. Zafascynowana kobiecym ciałem i jego możliwościami postanowiłam wspierać kobiety i towarzyszyć im na różnych etapach życia.

Joanna Golińska Kongres Kobieta w Pełni

Joanna Golińska-Kuhlmann

Tworzy Kręgi kobiet tańczących, gdzie trzyma przestrzeń dla kobiet, które mogą podzielić się swoimi trudnymi i radosnymi doświadczeniami, które mogą doświadczyć swojego ciała i wszystkich żyjących w nim emocji. Dając tym samym przestrzeń do uwolnienia nagromadzonych emocji.